Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már a fürdőszobába menet ki...

Már a fürdőszobába menet ki akar folyni, mindig úgy kell sietnem, hogy ne csurogjon végig a lábamon. Mindenkiből ilyen hamar kifolyik szeretkezés után? Ugye ez nem befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes,hogy hamar kifolyik,de ha babát akartok érdemes az együttlét után ágyban feküdni,sőt én a csípőm alá még párnát is tettem.
2008. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem igen. Sokszor azon gondolkozdok hogy vajon nincs-e ott valami vákum ami el se engedi juti a katonákat a helyükre és biztos rosszul vagyok összerakva és minden kijön, de azt mondják mindenki így van ezzel. :-)
2008. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenkiből kifolyik a felesleg. Aki akar, az bent is marad, de az csak 1 a sok millióból :)

Én is párnát tettem a csípőm alá, meg a lábam feltettem magasra és sikerült!

2008. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Én is mindíg ezen parázok, de szeretkezés után mindíg bepockolom magam és így fekszek egész éjszaka, csak valamikor pár órával azután veszem ki magam alól a párnát ami hozzáteszem jó vastag, de vcre csak reggel megyek és addig fel sem kelek ha szomjas vagyok akkor sem.
2008. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és mindíg betarjuk a helyes pózt is.
2008. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenkiből ilyen hamar kifolyik. Nálunk inkább a lepedő bánja, mert én olyan 20-30 utána meg sem bírok mozdulni, meg ránk akkor jön ránk a beszélgethetnék, és így maradunk az ágyban. :-)

Viszont arra figyelni kell, hogy a szex után kb 1 órán belül illik elmenni pisilni, mert a hugyhólyag nyomódásával lejjebb kerülnek a méreganyagok, amiket ha reggelig benntartunk, fertőzést is okozhat!

2008. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, javítás: 20-30 percet
2008. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!