Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek ezt a tesztet?...

Megneznetek ezt a tesztet? Menszesz helyett barna folyas. Teszt pedig igy nez ki. Ezmilyen csik? Mégnem lattam igy tesztet.

Figyelt kérdés

[link]

Kicsit erdekes. Feher szine van es a ket szele rozsaszin.


2016. jún. 8. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű negatív. Ez tipikusan az, amikor szemmel látható a reagens helye, mert ott más az anyaga, ahol el kéne.
2016. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
negatív, első jól írta, csak a helye látszik
2016. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
csinàlj 2 nap múlva egy màsik tesztet...szerintem még bàrmi lehet, de ebből a tesztből semilyen következtetést nem lehet levonni.se negatìvnak, se pozitívnak nem megnyugtató. ez az én véleményem
2016. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez negatívnak teljesen megnyugtató.

Attól még csinálhatsz 2 nap múlva, de ez szétszedés nélkül is egyértelmű negatív eredmény.

2016. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Karcos volt a muanyag azert vettem szet. De koszonoma valaszokat. Akkor 2 nap mulva ujra proba. 🤗😀
2016. jún. 8. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen ,ez negativ!sajnos feher a "2.csik"

De ez nem jelenti azt,hogy kesobb meg nem lehet pozitiv! :)

2016. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 88Móni88 ***** válasza:
Nekem ugyanilyen tesztem volt május elején. 2 nap múlva erős pozitív tesztem lett. Ultrahang szerint 7 hetes a bébi :-)
2016. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze lehet barmi. De en teljesen fehernek latom.

Facelle tesztet nagyon ajanlom az nem fog becsapni.:) rossmanban.kaphato.25os erzekenysegu neKem a keses elotti napon kimutatta

2016. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. Kiprobalom holnap. Es a kazettas jobb vagy a sima csik.
2016. jún. 9. 09:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Na lett bébi vagy sem?:) Nekem aznap született meg a fiam mikor az utolsó hozzászólás... :D
2016. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!