Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 7. napján tojásfehérje...

Ciklus 7. napján tojásfehérje nyák? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
28-29 naposak a ciklusaim, kizártnak tartom, hogy ez most ovulációra utalna. És nagyon minimális mennyiség volt, véletlen is vettem észre este a papíron. Teljesen átlátszó, nyúlós. Vagy ilyet tapasztalhatok a ciklus más napján is, csak eddig nem vettem észre? Nálam a tojásfehérje nyák mindig a 12. nap reggelén szokott lenni egy kevés. Ezért nem értem most ezt. Még arra gondoltam, lett volna esetleg egy "soron kívüli" ovulációm? De az meg nem járna tojásfehérje nyákkal gondolom, hiszen az hirtelen történik meg.
2016. jún. 8. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha nekem is volt ilyen és egy pár nappal később megint van. Viszont a fiam 28-29 napos ciklus mellett 10. napon fogant és ez biztos, mert 22. napon teszteltem pozitívat. Szívhang is volt 5+5 hetesen utolsó menzesz szerint. Éppen ezért érdemes 2-3 naponta együtt lenni egész ciklusban, ha babát terveztek.

Egyébként nem figyeltem magam és csak középidő körül tűnt fel nyák korábban. Miután szültem szintén nem figyeltem magam, de most lassan ujra próbálkozunk és figyelem magam (nem direkt, főleg a múltkori 10. ciklusnapos teherbeesés miatt azért érdekel) nem mindig van nalam úgy, hogy 14 nappal a menzesz előtt ovu, néha 16-18 nap is eltelik ovu és menzesz között. Az első ilyen nyákos után meg 3 hét is, tehát ugye 2x ciklusonként és az első nem jelent semmit.

2016. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Elég valószínű hogy peteérésed van és ez a ciklusod rövidebb lesz a megszokottnál, lehetséges ilyen abban az esetben ha mondjuk előző hónapban nem volt rendes ovulációd (ilyenkor értelemszerűen rendes menzi sincs csak ú.n. áttöréses vérzés) amit sok esetben rögtön ovuláció követ.

Bővebben erről itt olvashatsz:

[link]

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!