Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sok tejfehér a folyásom és...

Ha sok tejfehér a folyásom és lentröl domborodik a hasam lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ugye minden álmom egy baba de eddig minden sikereltelen ... utoljára mult héten néztem negativ volt..sajnos volt már egy abortuszom még igen fiatal koromba és most nem olyan volt a menszeszem mint kellett volna es kevés idelyű..segitenétek?

2016. jún. 10. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Elkaptál valami fertőzést és dagadt vagy.


Menj orvoshoz és ne zabálj annyit.

2016. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hasad inkabb csak vagy odakepzeled. Vagy daganatod van esetleg betegseged...
2016. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
háát elnézést de 52 kg val igen csak nem vagyok dagadt ....jah és nem zabálok.....ha kulturáltan nem tudsz irni akkor inkább ne is commentelj..a másik h nincs semmilyen betegségem ....minden tünet megvan amugy mint egy terhes nőnek...a másik hogy akkor ha a párom is látja akkor ő is biztos halucinál...szánalmasok az ember segitséget kér csak sajnos sok a bunko taplo ember ....
2016. jún. 10. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Nehez lenne??? Ha a teszt negativ nem vagy terhes es elarulom 14-16 hetedik heten latszodik. Tenyleg ennyire nem erted? Bocsi..de valoszinuleg betegseg miatt domborodik a hasad. Pl daganat vagy gyulladas.
2016. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de voltam orvosnál 1 hete és semmi :( a menszeszem is csak 3 napos volt ..pajzsmirigy beteg vagyok attol lehet? 20 éves vagyok 1 éve vesztettem el a szüleimet ezért kérek itt tanácsot mert anyosomtol nem merek
2016. jún. 11. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!