Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Keddre nem vártam,szerdán teszteltem,lett rajta egy halvány második csíkocska.... Ma viszont megjelent két-három csepp barnázás a tisztaságimon,sajnos tesztet csak késő du tudok venni,járt már valaki így közületek?

Linkelek egy képet a tesztemről! [link]


2016. jún. 10. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Babát vársz. A barnázás lehet normális terhesség alatt, de az is lehet hogy nem normális, tehát én elmennék dokihoz!
2016. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Gratu !


Ez baba ! én is a helyedben felhívnám a dokit elmondanám neki, hogy mi van... valószínüleg adna gyógyszert.


FIgyeld a barnázást , a mennyiségét a minőségét, hogy változik ... lehet el is fog múlni !


Ne idegeskedj most az nem tesz jót !

2016. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megjött!nem hiszem el :(
2016. jún. 10. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Második válaszoló vagyok, őszintén sajnálom, sajnos nekem is volt ilyen , bár nem volt ennyire határozott erős pozi tesztem, őszintén sajnálom.

fel a fejjel.

TUdom ez most nem segit ! azért én a helyedben ha elmúlt a vérzésed, csinálnék még tesztet.

2016. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenképp csinálok ha elmúlt!
2016. jún. 10. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnalom. Kemiai terhesseg. Menj el orvoshoz es mond el mitortent. Tud javasopni gyogyszert vagy vitamint.:(
2016. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem akarlak bíztatni de nekem 2x megjött mire kiderült hogy akkor már terhes voltam,szerintem is menj dokihoz
2016. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy akkor milyen volt a menstruációd?
2016. jún. 14. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem sose volt nagyon nagy mennyiségű,és 5 nap helyett először 4 napig a 2. ilyen hónapban 3 napig volt meg.anyukámnak is megvolt az első 2-3 hónapban velem is és a tesómmal is.de szerintem csinálj még egy tesztet és minél előbb doki
2016. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz.
2016. jún. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!