Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a terhesség jele? 4 napig...

Adrika994 kérdése:

Ez a terhesség jele? 4 napig szókot meg lenni mendtruacim áprilisban 22 en meg jött 25 dik múlt el 27 párommal volt nemi aktus másnap mikor reggel mentem dolgozni rosszul lettem szedultem.

Figyelt kérdés
Es hányingerem volt es elkezdtem verezni de csak másodperc volt es most júniusban 3 napja rosszul vagyok faradt hányingerem van Es undordok halszagtol es ejszankent pisilni járok félóránként este nem bírok aludni de nappal meg igen .

2016. jún. 13. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mond a terhes teszt?
2016. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utoljára április 25-én jött meg? Ha azóta nem, akkor sürgősen csinálj egy tesztet!!!
2016. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat el irtam hónapot májusban volt meg meg
2016. jún. 13. 13:28
 4/5 anonim válasza:
gyorsan vetesd el, ne szaporodj, ha ilyen a helyesírásod!
2016. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te kinnek képzeled magad at irja telom mert nem Magyarországson lakom es probalok ekezetel írni meg helyesen de tudod gyerekem többre fogja vinni minte otthon Magyarországon .
2016. jún. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!