Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Segítség!

Terhes lehetek? Segítség!

Figyelt kérdés
barátomat 4-5 hete leszoptam kivertem neki,ő meg megujjazott.. rá pár napra kis szúrkálásokat éreztem a méhemben.szóltam neki hogy nem nyúlt e a makkjához mielőtt engem megujjazott volna,de azt mondta hogy nem. erre rá 1 napra megjött a mensim.. ezt érezhettem? most 23-ára várom a következő mensim,a melleim 1-2 napja fájnak,gyakrabban pisilek mint ezelőtt, és néha kicsit szúrkál a petefészkem..mitől lehet ez? nagyon félek..

2016. jún. 16. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes.
2016. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem vagy, van akinek szokott fájni mielőtt megjön. ne aggódj
2016. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és a vizelési inger..?:|
2016. jún. 16. 09:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Felfázás?

Csak azt magyarázd már el nekem,hogy szerinted mitől esnek teherbe az emberek?

Szerintem sperma nélkül elég nehezen megy..

2016. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
előváladékban is lehetnek spermiumok..
2016. jún. 16. 10:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Én menzesz előtti napokban mindig sűrűn járok pisilni.Úgy tudom ez normális.
2016. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De ha szegény pasi hozzá se ért magához,akkor hogy kerülne előváladék a hüvelyedbe?

Ráadásul rettentő kicsi az esély arra,hogy ujjazástól ess teherbe,az előváladékban alig van spermium,ráadásul az előváladék azt a spermát tartalmazza,ami egy régebbi akcióból maradt,tehát nem is frisset.

Ezek a szegény "öreg" spermák szerinted hogy tudnának a hüvely bejáratától eljutna a petesejtig,amikor maga a hüvely is arra hajt,hogy minél több spermát megöljön és eleve hosszú az út a petesejtig,aminek még a falát is át kell vágni.

Ha meg az az egy kis sperma ilyen szívós,akkor az ég is azt akarja,hogy terhes legyél és tartsd meg szegény gyereket,mert minimum egy Achilleus lesz belőle.

2016. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2016. jún. 16. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:
én inkább arra tippelek hogy a nem megfelelően megmosott ujjától valami finom fertőzést kaptál el.
2016. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
végül mi lett?
2016. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!