Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélye annak, hogy terhes...

Van esélye annak, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Nos, kissé aggódom. A menstruációm lejárta után egy nappal egy fiú megujjazott, többször is és lehetséges, hogy előtte hozzáért az előváladékos péniszéhez. A kérdésem az lenne, hogy lehetséges a terhesség ilyen esetben? Molettebbnek érzem magam és a melleim is érzékenyek, bár az e havi menstruációm kb 23-ára várható. (mielőtt bárki leszólna vagy valami hasonló, új vagyok ezen az oldalon, egy barátnőm tanácsolta).
2016. jún. 16. 19:18
 1/9 anonim válasza:
Van
2016. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nagyon ici pici az eselye. De szerintem nem vagy terhes , nyugi :) csak bekepzeled magadnak.
2016. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, de olyan minimális...
2016. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem azt, hogy a fiún alsónemű volt, átázott' kissé az előváladéktól és úgy ért hozzá:)
2016. jún. 16. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Vizsgahoz kotnem a nemi elet elkezdeset...
2016. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RRR ***** válasza:

nem valószínű

de ha eltelt 12-14 nap csinálj egy tesztet,hogy megnyugodj

2016. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A tesztel annyi gondom van, hogy a varosunkban egy drogériáról tudok, ahol árulnak, de ott ismerem az eladót és mivel 16 éves vagyok, nem igazán szeretnék ilyen miatt "

szégyenkezni"

2016. jún. 16. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
És azt nem szégyelled, hogy 16 évesen ennyi eszed van??? Ülj fel egy buszra, (gondolom az csak jár felétek) és másik városban, községben, faluban van talán egy gyógyszertár, vagy másik drogéria....
2016. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

,,Figyelem!

Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!"

2016. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!