Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki nászúton...

Volt olyan, aki nászúton esett teherbe? Vagy azért ehhez több idő kell?

Figyelt kérdés
Illetve, hogy jobb egyből belevágni, mondván, hogy idő kell úgyis mire összejön a baba, vagy mindent ki kell pontosan tervezni? Nem vagyok a tervezgetés, hőmérőzés, stb híve...

2016. jún. 17. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most tulajdonképp mi a kérdés? Ha nem védekezel, jó eséllyel teherbe eshetsz. Ez nászúton is előfordulhat. Az más kérdés, mikor tervezitek a gyereket.
2016. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Eléggé tartok tőle... viszont a megszakítás eddig bevált, tehát lehet, hogy nehezebben esek teherbe, ami azt jelenti, hogy időben kellene elkezdeni próbálkozni..
2016. jún. 17. 12:19
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell ehhez nászút! Ha nem védekeztek akkor néhány perc is bőven elég. Gondolj csak azokra a szegény nőkre akiket megerőszakoltak.
2016. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát igen... :( Nem tudom mit filózok ezen... lehet csak bele kellene vágnom, és kész.
2016. jún. 17. 12:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te most szeretnél babát vagy sem? Ennyit kell eldönteni. Ha nem vagy rá kész akkor nem kell. Igen, nászúton is teherbe lehet esni. Barátnőmék 1 évig próbálkoztak, teljesen rástresszeltek, nem is sikerült. Aztán a nagy esküvőszervezés és nászút annyira elterelte a gondolataikat hogy össze is hozták a lurkót.
2016. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen én a nászúton estem teherbe :) De mi akkor már fél éve próbálkoztunk.
2016. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

"vagy mindent ki kell pontosan tervezni? Nem vagyok a tervezgetés, hőmérőzés, stb híve..."


Nem nagyon értem a kérdést A kettő nem függ össze. Én 11 évig szedtem a fogamzásgátlót. Úgy tettem le, hogy megterveztük, mikori legyen a gyerek. Mindenképpen tavaszi gyereket akartunk, így június-ban hagytunk el minden védekezést.

Áprilisban szültem...

Nem csináltam semmi mást, csak tudatosan nem védekeztünk. Bennem fel sem merült, hogy hónapokat kellene ezen törnöm magam. Azért védekezek, hogy ne legyek terhes. Ha nem védekezek, terhes leszek. Ennyi. Nem kellene ezt túlgondolni.


(a megszakítás orosz rulett: eddig csak szerencséd volt. Barátnőmnek 4 évig bevált, aztán terhes lett.)

2016. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akarok, persze, csak nem tudom, hogy mikor...
2016. jún. 17. 12:39
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Eskuvo utani csutortokon fogant a lanyom.Naszut nyar vegen volt,akkor mar 16hetes terhes voltam.Nekem is azt mondtak h ne matekoljunk ugysem jon az ossze elsore,hat osszejott.A masodik hyerkoc is rogton megfogant,viszobt valoban rengetegen vannak sajnos akiknek egy ido utan mar mindegy a horoszkop,az ivelo karrier,a neme,csak legyen.Elore nem lehet ezt megmondani h kinek mennyi idobe telik.Ha keszen alltok hajra,ha pedig nem,senkihez ne merjetek magatokat.
2016. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet picit túlgondolom. Hogy vajon minden meglesz-e. Nem vagyok-e pont időben 26 évesen, vagy várjak még. Stb stb...
2016. jún. 17. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!