Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az átlag életkor...

Mennyi az átlag életkor szüléshez?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy el ítélendő e ha egy boldog pár ahol a lány 19 a fiú 20 éves és babát szeretnének és biztos jövő áll a gyerek elött mert mind a kettő dolgozik. Ismerőseim akik idősebbek (36-40) mind 18-20 év között szült. Sőt van aki még hamarabb. Személyes véleményetek?

2016. jún. 25. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én várnék még 1-2 évet. Erősíteném az egzisztenciámat és eljárogatnék olyan helyekre, ahová szülés után egy jó darabig nem fogok tudni. De ez az én privát véleményem.
2016. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Èn meheszkedem 2eve es eleg jol megy. De igy is csak eskuvot tervezunk. Es utana gyereket. Varjatok meg vele. Legyetek kettesben gyujtogessetek meg. A gyereknek is jobb lesz ha nem ilyen fiatalon vágtok bele. Attol masok ugy csinaltak. Nem biztos h nektek is jot tenne. En 21 L pârom 26F

Jovore eskuvo. Gyujtogetunk. Utana eskuvo napjatol johet a babaprojekt.

Eloszor legyen egy projekt ami ti vagytok. Menjetek meg at par dolgon. Elvezzetek egymast. A vasarnapI nyugalmakat kettesben.

Hazasodjatok ossze ha fontos nektek es abbanis h a gyerek ugy noljon fel. Aztan johet a babaprojekt.:) de ezt ti dontitek el. Nem itt mi..

2016. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Az átlagéletkor ma Magyarországon 26 év.


Ha az ideális életkort kérdezed, olyan nincs. Az én baráti körömben a nők 35 körül, én 29 évesen szültem. Anyu korosztályában, barátnői körében ez kb. 24 év. Én nem tudtam volna korábban szülni, mert egyetemre jártam, nem dolgoztam elég jó helyen és a férjemet se ismertem még a te korodban.

2016. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat de ahogy irtam a pénz nem gond mert boztos anyagi hátterünk van bármilyen esetben ha hirtelen kell akkor tudunk mihez nyúlni ( és itt nem arra gondolok hogy anyuci apuci el tart hanem külföldön dolgozunk és élünk). 4 éve együtt vagyunk esküvőt én nem akarok meg ő sem mivel szerintünk felesleges. De abban igaza lehet mindenkinek hogy még várni kellene vele.
2016. jún. 25. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak ti dönthetitek el. Mi a párommal 20 és 21 évesek vagyunk, nemsokára megszületik a fiunk, akit terveztünk. Nekünk így jó, nem érzi egyikünk se, hogy most kimaradnánk valamiből.

32hkm

2016. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhatározás kérdése ha készenállsz főleg te akkor?Ne kérd mások véleményét mert ti nevelitek majd fel a picit .Sok sikert nektek és végre valaki akinek ez fontosabb mint a buli és műköröm.
2016. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Mért lenne elítélendő. Ha meg van a biztos háttér és vágytok a babára akkor vágjatok bele! Ne érdekeljen mi az átlagéletkor, nem tökmindegy? Mindenki élete másképp alakul. Pl. aki egyetemre jár esélye nincs szülni 23-24 éves kora előtt, de ha dolgozni is akar még később.
2016. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem akik itt azt irtak h várnának, azert írták, h legyen meg egy kis időtök együtt. Kirándulni, nyaralni, világot látni, ésnem a bulikra gondolok... Ez egy babával nem ilyen egyszerű, sot van ami kivitelezhetetlen. Mindent gondosan at kell szerveznie, főleg a hétköznapokat. Ez nem rossz! Nem is baj. De más.

Az is igaz h itt egyéni vélemények vannak, de azok nem a ti dontesetek. Nektek kell meghozni ezt.

En nem álltam volna készen. Sőt! Meg tavaly sem! Idén ébredtem rá h akarom es kész vagyok rá :) Ma mar várandósan telnek a napjaim, de be fogom tölteni a 32iket mire megszületik. Én vállalom h buliztam, dolgoztam, utazgattam, ismerkedtem és kerestem az igazit eddig. Nekem nehez volt megtalálni és emiatt is tolodhatott ez ki nalam. Viszont 7 éve mar egymas mellett vagyunk és iden jutottunk oda h akarjuk.

Ha Nektek ez megvan mar most akkor hajra!

Üdv

16hkm

2016. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!