Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a gyógyszer befolyásolja a...

Ez a gyógyszer befolyásolja a terhességi tesztet? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Ízületi gyulladásom van két karom és mindkét lábam fáj ezért orvos írta fel a (salazopyrin 500 mg) tablettát napi 3*1.

Ez egy elég erős gyógyszer, és nem tudom hogy befolyásolja a terhességi tesztet? Próbáltam utána olvasni de semmit nem találok erről.

Még nem csináltam meg a tesztet sőt még meg sem vettem, van egy pár tünetem és hát elég erős gyógyszer és szeretném le ellenőrizni magam. Ha valaki ismeri a fenti tablettát legyen szíves írni. Nagyon meg köszönöm.


2016. jún. 25. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan erős gyógyszer, hogy gyakorlatilag már méreg, ha ezt szeded, akkor nem véletlen, hogy ha hányingered, fájdalmaid vannak, szédülsz, stb., ezek csak az enyhébb mellékhatások.

A HCG termelést nem befolyásolja, de a vizelettel történő vizsgálatokat igen, mert olyan sűrűn jelen van a hatóanyag a vizeletben.

Ha tényleg fenn áll a terhesség gyanúja, akkor menj orvoshoz. Főleg, mert emellett a gyógyszer mellett nem igazán tanácsos teherbe esni...

2016. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom nem szabad teherbe esni e gyógyszer mellett még csak két napja szedem, de! Muszáj szednem mert próbáltam alternatív módon tenni a gyulladás ellen és nem segített sajnos a fájdalmam meg csak erősödött, pedig elég drága aleoverás készítményeket szedtem és ittam.
2016. jún. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!