Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16,5 éves vagyok, pasi. 5...

16,5 éves vagyok, pasi. 5 napja feküdtünk le barátnőmmel (16). A szex után barátnőm hátfájásokra panaszkodott másnap. Lehetséges az, hogy terhes lett?

Figyelt kérdés

2 gumit használtunk nem volt se lyukas se nem szivárgott


Kedves mindenki!


Olyan kérdésem lenne hogy:

Én 16,5 éves vok, pasi. 5 napja szexuális kapcsolatba keveredtem a barátnőmmel (16). Mire oda került a sor, hogy "csináljuk" elkezdett lankadni de hirtelen visszaállitottuk, ennek eredményeképp megkockáztattuk azt hogy gyorsabban megyek el. Igen meglett az eredménye alig 5 mp alatt elmentem.De nem ez a probléma 2 gumit használtunk. Sajnos sikerült a hüvelyben elmennem, de leellenőriztem sehol nem volt szakadt egyik gumi sem és nem szivárgott) Másnap hátfájásokra panaszkodott barátnőm. Lehetséges, hogy terhes? 1 nap után létezik, hogy megérzi ezt? A hátfájások még ma is megvannak.

Válasz/okat előre is köszönöm!


anatol


2007. nov. 14. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem terhes ilyen elővigyázatosság mellett!

A hátfájás bármi mástól lehet.

A terhességnél egyébként idő kell a beágyazódáshoz is,ami kb.2 hét.Ez előtt kizárt hogy bárki megérezze hogy terhes főleg egy nap után!

2007. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hátfájást nem inkább esetleg az okozza, hogy olyan pozíciót próbáltatok, amit előtte nem gyakran? Ha csak egy kicsit elmozdult az egyik csigolya, az nagyon kellemetlen tud lenni. A terhesség kizárt!
2007. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, a terhesség kizárt.

Biztos, hogy nem attól fáj a háta.

2007. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy napos terhességet nem lehet megérezni. És a nagyon korai terhességnek amúgy sem tünete a hátfájás. Amúgy érdekelne, hogy ha valaki két gumit használ, minek aggódik ennyire görcsösen a terhességen. Oké, hogy fő az elővigyázatosság, de én még olyat nem is hallottam, hogy valaki két gumit használ, és még le is csekkolja, hogy nem volt-e lyukas valamelyik, meg hogy csak véletlenül történt, hogy a hüvelyben volt a pénisz az ejakuláció pillanatában. Ha valaki gumit használ, hol máshol lenne? Na mindegy, ha nektek ez így jó...
2007. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Aranyos,h ennyire biztosra mentek:)De jobb félni,mint kismamként diplomázni.Egy napos terhességet nem lehet megérezni.Az első rendes terhességi tünetek olyan 4.hét körnxékén jönnek.De két gumi mellett igen nehéz teherbe esni hidd el.Matematikai esélye van,de igen kicsi.Nyugi!Nem kell a falra festeni az ördögöt...jön az magától is!

2007. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, terhes lett a barátnőd?
2020. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!