Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már többször hallottam olyat...

Már többször hallottam olyat ha valaki megálmodja a pozitív tesztet az is lesz, most is olvastam egyik hozzászólásnál, ez annyira fura, de velem is így volt, a tudatalattink üzen?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem tudom mitol lehet ez, de én is 2 napja megálmodtam éjjel, hogy pozitívat teszteltem. Reggel csak azt hittem azért álmodtam ezt, mert már nagyon vágytunk egy babára, de ma reggel végre teszteltem és POZITIV lett. Tehát végre A JOISTEN megáldott minket egy csoppséggel. Gratulálok neked és jo egészséget mindkettotoknek.Boldog babavárást. :)
2008. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Először is gratulálok minden pozítivat tesztelőnek. Én is megálmodtam, majd később azt is, hogy fiú lesz. Lehet, hogy ezek már az anyai megérzések. Minden jót! 31 hetes kismama.
2008. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne! :) 1x a napokban én is ezt álmodtam. Nagyon halványan, de pozitív lett. Viszont még csak 1héttel vagyok mensi után, szóval várnom kell még, hogy tényleg beigazolódik-e az álom. Már egy éve szeretnénk...
2008. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szia!

1 héttel vagy menzi után? szerintem akkor már tesztelhetnél, én 1 nappal a menzi előtt teszteltem halvány pozitívat, egy héttel utána pedig már erősnek kellene lennie elvileg!

2008. szept. 27. 15:13
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja lefelejtettem, hogy Boldog Babavárást Mindenkinek!!!
2008. szept. 27. 15:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is megálmodtam, és én jóval a mensi előtt teszteltem először azt a halványat! Azt mondják ez amolyan ösztön, vagy tudatalatti. Hát most kíváncsi leszek, hogy majd azt is megálmodom-e, hogy fiú vagy lány lesz...

Ha már egy hete késik tesztelj újra! Lehet, hogy később fogant a baba, ezért lett az első teszt még negatív!

2008. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem pozitív tesztet álmodtam, hanem hogy kislányunk születik, már nevet is válsztottunk neki álmomban de nagyon élethű volt az egész. Rá 1 hónapra kiderült hogy terhes vagyok. Mosmtár a 32.hétben járunk és kislány, és az lesz a neve amit megálmodtam ugyanis a páromnak is tetszik.:) Szerintem tuti van benne vmi megérzés, vagy tudatalatti féle dolog.
2008. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én nem álmodtam,nekem a szobát "kellett" kifestenem,rá pár napra lett pozitív a teszt.
2008. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok. 1héttel vagyok mensi után, nem késik, hanem 1hete múlt el! Majd csak mostanában lesz pé. :)
2008. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is megálmodtam mielőtt teszteltem volna. Majd a menzi előtti estén teszteltem és + lett!!! Biztos van benne valami. :)

Sok boldogságot Mindenkinek!


És jó álmokat!

2008. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!