Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harom hete kesik, ma nagyon...

Harom hete kesik, ma nagyon halvanyat teszteltem a harom het alatt, viszont ma voltam pisilni, es a wc papir enyhen rozsaszines szinu volt!?

Figyelt kérdés
Mitol lehet ez?Enyhe has szurkat erzek,de nem olyan,mintha negjonne,nem azt erzem mint mikor megszokott jonni!Es nem is piros szinu volt,hanem ilyen rozsaszines!Holnap menjek mindenkepp orvoshoz,ha nem kezdek el erosebben verezni?!Tanacstalan vagyok!! :(
2016. jún. 26. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

1, vagy hibás volt teszt,esetleg száradási csíkos


2,kémiai terhesség


3,ha az a teszt valóban pozitív,akkor a peteérésed később volt,tehát a rózsaszínes az lehet beágyazódási vérzés is.

2016. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is így jártam és nekem rá pár napra megjott
2016. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy szaradasi csik lenne,mivel ahogy bele martottam egybol megjelent egy percen belul a masodik csik!Es a harom het alatt egyszer sem teszteltem pozitivat,meg halvanyat sem!Most voltam pisilni,es most nem volt enyhen rozsaszines sem a wc papir!Es elmult a has szurka!Holnap koran reggel megyek a nogyogyaszatra!!!
2016. jún. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!