Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Soha az életben nem lehet babám?

Soha az életben nem lehet babám?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok 😢😢😢 ki derült hogy autoimmun beteg vagyok ízületi gyulladás miatt, mert van pikkelysömör betegségem ugye ami nem gyógyítható.

Azt mondta az orvos ez nem gyógyítható! És elég nagy fájdalmak gyötörnek.

Volt valakinek ilyen betegsége? Így ugye nem lehet babánk?


2016. jún. 27. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hallottam mar hasonlo esetrol. Ket gyermekes anya azota
2016. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor van remény???? 😢😥
2016. jún. 27. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kezelést kapsz! Tesóm biológiai terápiát kap, amellett nem lehet vállalni gyereket sajnos, mert nem lenne egészséges. Medrolt szedsz? Én is pikkelysömörös vagyok, az ízületeim is sz*rok, de rajtam annyira nem jött ki, mint tesómon. Elvileg terhesség alatt enyhülnek a tünetek. (A tesóm amúgy férfi). Nekem 2 gyerkőc van. De nekem semmit sem kell szednem, csak a miluritot köszvény miatt.
2016. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Diprophos injekciót kaptam, egyenlőre! Próbáltam szedni a gyulladás csökkenő gyógyszert előtte de allergiás vagyok rá. Jövő hónapban lesz kész a végleges immunológia vér vizsgálatom és azt mondta az orvos valószínűleg biológiai kezelés lesz nekem.

És a tesód kedves utolsó válaszoló jól van biológiai kezelés óta?

2016. jún. 27. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Ő már nagyon rég kapja. Eddig jól volt tőle, sajnos most tart ott 8 év után, hogy már nem igazán használ, megint vissza kellett térnie a medrolra.
2016. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is pikkelysömörös vagyok, és szteroidos folyadékot kaptam volna a fejbőrömre. Kb. 15 éve nem eszem se sertés se marha húst és nagyon kevés cukorot fogyasztok azt is extritetés így nem tombol a sömöröm. Nem tudom ez segít-e neked, mert ezeket a kezeléseket nem ismerem, bár 15 éve nem vagoyk hajlandó ezzel orvoshoz fordulni, nem tudom én kapnék-e ilyen kezelést. Az Ízületi gyulladások is alábbhagytak, ettől a téplálkozástól. Csak csírkét és pulykát eszem. Semmi felvágottat.
2016. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Épp ezért én sem eszem a húst már két éve. Havonta egyszer pulyka vagy csirke húst csak eszek. Semmi édes üdítő csak ásványvíz. És mégis ilyen súlyos beteg vagyok. Szóval ez kamu szerintem mondtam is az orvosnak és egyet értett velem, két éve szigorú diéta után nem így kellene lennie. Sőt még újabb somor jött ki a két karomon, az orvosom azt mondta ( ezt már én sem értem)

Nagyon nehéz fel dolgozni hogy nem lesz vagy nem lehet babám 😢

Tegnap is csak sírni tudtam olyan kegyetlen ez az élet, és még rá tesz az is hogy folyamatosan terhesek vannak és szülnek sőt még abortuszra is mennek. Azt kérdezem istentől mivel érdemeltem ki hiszen jó életet élünk imádkozom minden nap, és miért hagy szenvedni testileg és lelkileg is. 😥

2016. jún. 28. 13:52
 8/11 A kérdező kommentje:

Úgy akartam írni hogy :

Körülöttem a környezetemben családban, stb,vannak terhesek és szülnek és abortusz, persze vágjak jó pofát hozzájuk,??? Na szóval tudjátok,,, belül meg ki szakad a szívem, olykor irigy vagyok olykor el hesegetem a gondolatot, nem ők tehetnek az én nyomorúságos életemről.

2016. jún. 28. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Én voltam a 6/9-es válaszoló aki pikkelysömörös! Én tízóraira és uzsonnára szoktam enni 4-5 korpovit kekszet, az a belekből (bocs hogy, kiírtam ezt a szót) kiseprűzi a salakanyagot kb. 1-2 év alatt. Ezt a kekeszet mindig egyed, mert nagyon jó a korpa benne. Végül is ha, belegonolsz a bőr a mérgeket akarja kidobni és ezért nézz ki így a bőrünk. Viszont nem tudom, hány éves vagy, de gondolom 44 éves korig van még idő és ez a betegség van úgy hogy, magától elmúlik, ha elköltözöl otthonról vagy munkahelyet váltasz vagy kikerül az életedből a streszt okozó személy, mert ez stressz betegség. Meg még, 44 éves korodig, feltalálhatják a megoldást, nem gonodlod? Én mésfél évig vega voltam, az is segített.
2016. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én hetente 3* úszom és szaunázok, ami elviszi a streszt. Kipróbálhatnád.
2016. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!