Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Jövőhéten szerdára nem várom. Eddig mindig pontosan jött meg, de most enyhén piros kis mennyiségű vérzésem van. Nekem csak 3-4 napos szokott lenni a menstruáciòm, de olyankor első nap nagyon erős a vérzés. Ma tehát annak kellene lenni ha előbb jött meg. Nem értem. Abszurd lenne terhességre gondolni ilyen esetben? Volt már ilyen valakinek? Ha nem terhességtöl akkor mitöl lehet ez ? Légyszi ..

2016. jún. 28. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem terhességre gondolnék első körben, de persze, minden lehetséges.

Nekem is volt már olyan, hogy sokkal előbb jött meg, mint ahogyan neked. Akkor arra gondoltam, hogy talán nagyon korán volt ovum, és mivel a luteális ugyanannyi, ezért előbb kellett megjönnie.

Az is lehet, hogy beágyazódási vérzés, ha nagyon kicsi a mennyisége.

Ha nem jön meg rendesen, akkor a nemvárt eredeti napján csinálj egy tesztet, és kiderül. Ha beágyazódási vérzés ez, akkor is várnod kell 3-4 napot, hogy valamelyik nagyon érzékeny teszt mutasson valamit.

Ha szeretnéd a babát, akkor drukk! :)

Majd írd meg, mi volt.

2016. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Nekem evente ketszer van köztes verzesem vagy barnâzásom!

Olyan sok helyen kerdezik " ez lehet beágyazòdas?" Mikozben szaz nobol 5 nőnek adatik meg erezni azt vagy verzik miatta.

2016. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

okés megírom majd :)

2016. jún. 29. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!