Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos pontos ciklusok....

28 napos pontos ciklusok. Milyen problema allhat megis a hatterben?

Figyelt kérdés
28 napra mindig megjon, elotte nincs barnazas, legtobbszor utana se igazan. Keves a menstruaciom, 2-3 napig verzek, aztan vege. Ugy tudom, ez meg nem feltetlen utal problemara. Mindenestre par honapja ez miatt keszult egy 21. napi verkep. Peteeres van, prolaktin, kortizol es osztradiol viszont magas lett. Azota nem volt masik verkep. Viszont ahogy utanaolvastam a dolgoknak, ezek szinte mind menstruacios problemakat okoznanak. Esetleg az letezik, hogy csak akkor egyszer voltak magasak az ertekek? Hiszen a magas prolaktin kimarado menstruaciot okozna, a magas osztraidol meg pont eros verzest. Nekem viszont mindig pontosan jon meg. Ekezeket miatt bocsanat. 29/L
2016. jún. 28. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ossze vissza menzesszel is lehetsz terhes ha van peteeres . Mert az a lènyeg nem a menzesz menete es lefolyása.

Onnantol h van peteeresed nincs gond.

Baratcserje kapszulat ajanlom

2016. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hormoneredmeny szerint peteersem volt, vagyis van. Baratcserje kapszulanak utanaolvastam. Ha a menstruaciom alatt elkezdem szedni, vajon mar ebben a honapban lesz hatasa?
2016. jún. 28. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!