Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kiszakadt, de még aznap este megjött. Ez a kettő még nem függ össze, ugye? Menjek eseményutániért?

Nagyon kétségbe vagyok esve, remegek és sírok, fogalmam sincs hogy fogja bírni a szervezetem az eseményutánit, de délután már muszáj leszek elmenni mielőtt elérem a 24 órát. (igen tudom azonnal kellett volna, de ezen már nem változtatnak a rossz indulatú hozzászólások)



2016. jún. 30. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
minimális az esélye ,hogy terhes vagy amugy az eseményutáni 72 orás. Már mint sex után 72 oráig bevehetö. Volt nekem is ilyen balesetem 48ra vettem-be a gyogyszert hatott semmi gond nem volt meg is jött a menzeszem rá 3 napra a gyogyszermiatt. Mert nagy a hormon tartalma.
2016. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte nulla az eselye h terhes legyel
2016. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én viszont pont így lettem terhes :)
2016. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miután vége volt, a szervezetem két nap "fröccsenéssel" kilökte a cuccot. Persze tudom utána kifolyik, de így (elnézést ezekért a kifejezésekért) mintha szellente az ember kijött az egész.

Este pedig megjött és azóta minden úgy van mint szokott ilyenkor, semmi eltérést nem észlelek.

Illetve a barátom azt mondta már pont húzta ki, így nem belül, hanem még kívül lehetett bennem a sperma.

Ne haragudjatok, de nem bírom máshogy elmagyarazni.

Szoval a lényeg, hogy ha nem veszek be eseményutánit, akkor is minimális az esély?

2016. jún. 30. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!