Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mit jelent?

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Elküldött a doki béta hcg vizsgálatra megkaptam az eredmènyt de én ebből semmit nem értek a nőgyógyászaton pedig hétfőig senki nem rendel :(

HCG : < 1.20 Referencia tartomány <5,0



2016. jún. 30. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti,nem vagy terhes!
2016. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam :( olyan dühító hogy aki szeretne babát annak nem jön össze aki meg nem annak meg egyből. És még a mensimben sem bízhatok mert 21 napja késik és ezek szerintem nem terhesség miatt. Nagyon szomorú vagyok :(
2016. jún. 30. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most mi? A HCG-d 1.2 alatt van és a ref.tartomány 5,0 alatti? Vagy milyen ref.tartomány ez? Sosem voltam ilyen teszten.
2016. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel PCO és IR-ES vagyok szóval hol van menzi hol nincs nekem 38 napi késésnél lett pozitív a teszt előtte csak hómező vagy annyira halvány hogy nagyítóval kerestem. Ne add fel nekem az összes gyógyszer abbahagyása után 10. Hónapban sikerült a baba spontán. 22 N 12+5 hkm
2016. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából én sem értem ezt a ref. Tartomànyt 😃 Véleményem szerint ugye a hcg-m kisebb mint 1,20 a ref. Tartomany pedig kisebb mint 5...de úgyis megyek a dokihoz hétfőn majd elmagyaráztatom vele :)
2016. júl. 1. 05:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az jelenti konkretan hogy a hcg 1.2 a veredben. 5 alatt pedig nincs terhesseg. Tehat sajnos nem vagy terhes. Tudom mert szinte havonta jarok hcg t nezetni.
2016. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
A referencia tartomány azt jelenti, hogy a mért érték ezen a tartományon belül normálisnak számít. A normális ebben az esetben az, hogy nem terhes. Kicsit fura logika, de így talán érthető.
2016. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinàl...sajnos kiderült hogy petefészek működèsi zavarom van :( Clostit írt fel csütörtöktől kell szednem. Remélem meghozza a babát :)
2016. júl. 5. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!