Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 21. Napon 40 nmol/l volt...

Ha a 21. Napon 40 nmol/l volt a progim ( vagyis szerintem az nagyon jo) akkor miert barnazok most nem vart elött mar 4 napja?

Figyelt kérdés
Vasarnapra nem varom, ma mar fekete darabkak is voltak...missed ab ota sokszor feketes a mensi.Hasonlo helyzetben vki?;(

#barnázás #progeszteron #fekete folyàs
2016. júl. 1. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos latott mar?
2016. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, folyamatosan járok, Pco miatt, egyszer már elvetéltem, szedek bromot meg euthyloxot, most az endokrinologusom azt mondta hogy emelni fogunk mind a kettőn plusz ad egy gyogyszert az inzulin r-ra, de akkor sem értem mert eddig nem volt ilyen!!!!! amiota múszeres befejezést csinált a doki azota a mensim néha feketes de hogy mensi előtt?!!!! kiakasztó
2016. júl. 2. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megjött végül vagy baba lett a dologban?
2016. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megjött de endokrinologus azt mondta lehet volt baba csak távozott, időkozben kiderült hogy IR-em van uh kaptam is rá gyogyszert:)
2016. júl. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!