Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk a barátommal,...

Együtt voltunk a barátommal, és a pénisze a hüvelyemhez ért. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni de ez tényleg csak nagyon minimális volt..max 1 percre ért hozzá a hüvelyemhez..nagyon aggódom:( tudom hogy felelőtlenség volt gumi nélkül bármi is..most vasárnap kéne megjönnie
2016. júl. 4. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon kicsi az esély rá.
2016. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez volt még az első ilyen..még szűz vagyok
2016. júl. 4. 16:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiborító a nagy tudatlanság a mai tinik részéről.
2016. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudom,tudom hogy felelőtlenek voltunk...már nemtudom visszafordítani

Résztvettem minden felvilágosító órán,odafigyeltem. De nekem az ég világon senki sem mondta hogy ennyitől terhes lehet az ember...

2016. júl. 4. 16:25
 5/17 A kérdező kommentje:
Mégis hány % esély van rá,hogy ennyitől teherbe essek?:(((
2016. júl. 4. 16:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáért, vagy behatolás is történt? Nem mindegy. Ha csak hozzáért, kizárt dolog, hogy teherbe ess. Ha behatolás is volt, de nem volt magömlés a hüvelyen belül, akkor valóban van esély a teherbeesésre, de nagyon minimális.
2016. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Az esély egyenlő a 0-val ehhez behatolás kell lehet hogy a bejárathoz tette de nem tudnak felmászni.. Gondolj bele azoknak a pároknak akik tudatosan tervezik a babát hónapokban évekbe telik mire sikerül.... Szerinted ha ennyitől teherbe lehet esni hogy csak az előváladékos péniszt a hüvelyhez teszik akkor hány terhes tini és fiatal anyuka rohangálna az utcán? 22 N
2016. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Azért az nagy általánosság hogy hónapokba, évekbe is telhet. Van ilyen, de azért azt se felejtsük el hogy hány baba lett egyszeri alkalmakból.

Kérdező, te viszont ne félj, ha csak hozzáért, de behatolás nem volt, gyakorlatilag nincs esélye, hogy terhes legyél. De ezentúl legyetek óvatosabbak, előváladéktól is lehetsz terhes, ha kicsi az esélye akkor is.

2016. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezentúl nagyon óvatosak leszünk!! Kicsit megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat :) remélem nem lesz gond..
2016. júl. 4. 21:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a 7-esnek, kár, hogy 0%, te pedig nem figyeltél felvilágosító órán, csak úgy lehet teherbe esni, ha van behatolás, a spermáknak fel kell jutni a petevezetőig, ami a méh felett van és nem tudnak úgy felmászni, ha csak a hüvelyed bejáratánál vannak. Ez petting, amit csináltok, és nyugodtan lehet dörgölözni, ettől nem lehet teherbe esni. Ha berakja, akkor viszont húzzatok rá gumit.
2016. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!