Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki akinek a 10-es...

Volt valaki akinek a 10-es teszt negatív lett, a 20-as halvány vagy erősebb pozi?

Figyelt kérdés

Menszi után vagyok két nappal. Derékfájás, szurka- ezen kívül más tünet nincs...a mellbimbóim jól látszanak, de az ugye menszi környékén is esedékes...

nemvárt napján 10-es teszttel negatívat teszteltem. Emlékszem, már egyszer jártam úgy, hogy negatív volt a 10-es a 20-as meg pozitív (várandósságomkor). Azt sajnos elvesztettem.


Ez ma jutott eszembe, meg is néztem...véletlenül 10-es tesztet vettem...


Mit gondoltok?


2016. júl. 7. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Facelle 25os pozitiv lett ket nappal a keses Elott, keses napjan x epil 10es negativ (TELJESEN):)
2016. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
holnap veszek egy másik tesztet. Akkor nem csak én vagyok így ezzel :) köszi
2016. júl. 7. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanazon pisiből teszteltem 10-es One Steppel és 25-ös vizeletsugaras Facelle-el. Hát fordítva lett, ahogy az az erősség alapján várható lett volna, One Step alig látható, Facelle egyértelmű. Ez két éve volt.
2016. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

holnap veszek egy "normális" tesztet.

köszönöm a válaszokat.

2016. júl. 7. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
38 napi késésnél X -epil hómező full negatív a Facelle tesztcsík és a vizeletsugaras változata is erős pozitív lett 22 N 13 +5 hkm
2016. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2016. júl. 8. 04:19
 7/9 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Kinek mi jön be. X-epillel nem várt előtt 6 nappal halvány pozi délután. Rá 4 napea erősebb a reggeliből de a kontrollcsík még mimdig erősebb. vettem egy kazettás gyógyszertárit nem várt előtt 5 nappal és az is 25-ös volt viszont sokkal erősebb volt a csík. Próbálj ki másfélét, lehet neked nem válik be ez a típusú.
2016. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vettem mast. Guignol szertari kazettas es a 20 as halvany pozi volt tegnap :)
2016. júl. 10. 15:29
 9/9 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Gratulálok, jó babavárást:) kb egy idős várandósok lehetünk:)
2016. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!