Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklusnál nagy...

28 napos ciklusnál nagy valószínűséggel valóban a 14. napra esik az ovuláció?

Figyelt kérdés
Előbb még soha nem jött meg nekem, max olyan van, hogy 1 napot késik. Szóval én úgy gondolom, akkor a 14.-15. napon lehet az ovuláció, máskülönben néha legalább változna a ciklus hossza is, nem? Az a baj, semmi jele nincs sajnos nálam. Vagyis ritkán csak. Tojásfehérje nyák szinte mindig a 12. nap reggelén, de csak ha számítok rá és sasolom aznap reggel.
2016. júl. 8. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
NEm biztos, van, akinek ettöl erösen eltérö idöpontban van, söt létezik spontán ovuláció is.
2016. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 19.napra..
2016. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 29 napos ciklusnál a 18-19. napon volt ovum.
2016. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pàr éve, mikor mèg az első babàmat terveztük, én is így hittem, és mindig tartalékoltuk is magunkat erre a 13-14-15-ödikei napokra. 28 napos ciklusaim voltak, de a baba nem jött. aztàn hőmérőzni kwzdetem ès kiderült, hogy a 9.! napon van ovum.teljesen egyértelmű görbèm volt, A köv hónapban sikerült is. ma 3 éves gazfickó.most 27 naposak a ciklusaim és a 12. napon van ovum. úgy tűnik...bàr most nem olyan szép a görbèm...
2016. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet akár a 12 ik napon is ès 16 nap a luteális szakasz.Ezt pontosan ultrahangos követtésel tudnàd betájolni;)
2016. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!