Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvosi vizsgálatra szeretnék...

Orvosi vizsgálatra szeretnék menni? Kérdések lent

Figyelt kérdés

Megszeretnèm tudni terhes vagyok -e. Ez lenne az első orvosi vizsgálatom. Nem tudom kihez menjek. Nőgyógyászhoz kell ilyenkor? Vagy van ilyen külön orvos? Ultrahangra?

Kell időpontot kèrni? Vagy van olyan ahova nem kell?

Kèrlek, ne nevessetek ki, mert nem tudom, nem kellett mèg ilyen helyre mennem.

Várom segítsègeteket:)



2016. júl. 8. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál már? Kimaradt a vérzésed? Nőgyógyászhoz kell menni, ha már késik több hete.
2016. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, kèsett a menszeszem!
2016. júl. 8. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Két-három hét késésnél érdemes menni, akkor már érdemben lát is valamit a doki, akkor már szívhang is lehet. :)
2016. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a teszt pozitív lett?
2016. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2hét kèsès UTÂN kell menni, ha pozitiv a teszt, elotte SEMMIT nem fog latni. 5hetes tehesseget kitapintani sem tudnak szval 6. Hetet vard meg. (Tehat 3-4hetet)

Ha nem pozi akkoris erdemes elmenni. Es kideriteni mi a gond.

Egyebkent nogyogyaszhoz menj. Vannak maganrendelo ultrahangosok de azok nem ertenek altalaban mindenhez.

Másik.. ha felnott vagy a sexhez legyel felelossegteljes. Jar rendszeresen ellenorzesre mostantol.

Betegsegek, fertozesek rakszures vegett. Fèl evente!

2016. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!