Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszeruen nem ertem magam?!...

Egyszeruen nem ertem magam?! Bovebben lent

Figyelt kérdés
na szoval az a helyzet hogy van 3 csodalatos gyermekem es egy par hete,honapja erzem hogy a szivem nagyon vagyik meg egy babara de az eszem azt mondja eleg! a boltokba az uj szulott fiu ruhakat nezegetem, meg a babakocsikat stb stb.. minden ami egy uj szulottel kapcsolatos,tegnap csinaltam tesztet mert ugy ereztem mintha ... den sajnos( vagy nem?)negative lett, es valahol roszul is esett meg nem is mi ez ? mivan velem ???
2016. júl. 8. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szimplán csak az anyai ösztön. Mert vágysz a babára... Ha anyagilag és lelkileg is úgy álltok hogy nem gond ha jönne még egy akkor miért ne? Beszéltél erről a pároddal? Mit mondott? Szerintem érdemes erről beszélni. 22 N 14 hkm
2016. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat a parom az mar nem szeretne tobb gyereket de ha jonne nem banna... viszont mar nem vagyunk olyan fiatalok sem... anyagilag nem lenne gond egy ujabb gyerek a lelkileg haat szerintem azzal sem lenne gond! nem is tudom inkabb a korom 37 vagyok meg ha most oszejonne is 38 leszek mire megszuletik!
2016. júl. 8. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokat tűnődtünk, hogy legyen-e negyedik, nálunk főleg a férjrm volt lelkes, de mivel főleg az én fizikumomat érinti (és a korábbi terhességeim sem voltak könnyűek) ezért nagyjából rám bízta. Sokáig nem akartam, aztán elkezdtem vágyni rá én is. Ekkor belevágtunk, de nem jött. Ez nagyon meglepett, mert az első három mind az első "igen"-re megjött.

Kezdtem belebetegedni, meg én is 40 alatt szerettem volna. Aztán januárban új életet kezdtem, mindenféle elfoglaltsággal, és ősszel érkezik a pici. 39 leszek.

Viszont szerintem fontos, hogy mindketten vágyjatok rá.

Nagyobb váltás szerintem, új autó kell, nekünk költözni is kell majd stb.

Szóval én azt mondom, egyetérésben!

2016. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen teljesen egyetertek veled :)
2016. júl. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!