Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 33. napon a hő 36.3, tegnap...

33. napon a hő 36.3, tegnap reggeli Gabriel teszt negatív. Semmi menseses tünet csak egy kis izomfájdalom napok óta. Esélytelen a baba?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Alacsony kicsit. De nem lehetetlen
2016. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A negatív részt még nem lenne probléma. Viszont a hődnek fent kellene maradnia. Így mondjuk nehéz megmondani, mert nem írtad, mennyi az alaphő, és mennyit esett vissza most.

Amíg nem jön meg, van remény!

2016. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igencsak ugrál a hőm..tegnap előtt 36.4 volt, tegnap 36.6. Azelőtt 36.9..

A ciklusaim kb 33 naposak, bár ez is mindig változó.

2016. júl. 12. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak saját tapasztalat alapján tudok véleményt mondani. Ha már 5 tizedet esik a hőd, akkor nagy valószínűséggel nincs baba. 33. napon átlag ciklushossz mellett már illene vmit mutatni a tesztnek is.

Nekem pl. ha cover line alá esett a hőm, hiába ment vissza 1-2 napra a ciklus utolsó napjaira, akkor is megjött utána.

2016. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Viszonylag fokozatosan esett vissza a hőd. És nagyon sokat. Szóval szerintem itt sajnos nincs baba.
2016. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Na de akkor miért nem jön meg? Van egy kis mellfájdalmam...combfájdalom, de ezeken kívül mást nem érzek. Hormon probléma? Vagy a meleg miatt késhet? :/
2016. júl. 12. 12:30
 7/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Írod, hogy a ciklusaid "kb." 33 naposak. Most úgy látszik, pár nappal hosszabb lesz. Egy kicsi változás lehet a hormonháztartásodban, de nem valószínű, hogy terhesség miatt.
2016. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!