Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pici lyuk az óvszeren?!

Pici lyuk az óvszeren?!

Figyelt kérdés

Mielőtt részletezném a kérdésem, leírok pár tényt, hogy ezek után már ilyet ne gondoljatok, tehát:

-Nem vagyok tini

-Férjnél vagyok

-Ha jönne a baba, nem lenne gond.

Szóval. Középidő felé az óvszert használat után megnéztük, és minden ok-nak tűnt, viszont mikor jobban megvizsgáltam (tehát jól meghúztam lefelé, mint mikor egy tehenet fejnek), és akkor lassan elkezdett szivárogni és csöpögni.... így borul az az elmélet, hogy ha pici lyuk van, akkor úgyis továbbhasad, hogy biztosan észre lehessen venni, ha kilyukadt. Én eddig ezt elhittem. Eddig! Kérdésem, szerintetek ha ennyire pici lyuk volt rajta, akkor is lehet ebből baba? Szóval tuti akció közben is átment a sperma????


2016. júl. 12. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2016. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
a pici lyuk is lyuk, szóval simán lehet.
2016. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi leszek.
2016. júl. 12. 16:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy pici, elég relatív. A hímivarsejt olyan kicsi, hogy egyet szabad szemmel nem is látsz, csak mikroszkóp alatt. Ehhez képest a gumin olyan hatalmas lyuk volt, amit még a két szemeddel is láttál. Tudod, hány kis farkincás sejt tudott azon gondtalanul áthatolni?
2016. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%

Elvileg simán előfordulhat. De amúgy normál szeretkezésnél is kb. 25% a fogantatás esélye.


Amúgy házasságban hogyhogy használtok óvszert? (Ti dolgotok, de elvileg az a ceremónia arról is szól, hogy készen álltok a gyerekvállalásra)

2016. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem valószínű.
2016. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Végülis a spermákhoz képest tényleg hatalmas lehetett az a lyuk....

Hogy miért használunk óvszert? Mert a többi fogamzásgátló nem nyerte el a tetszésemet, különböző okoknál fogva. És ha jöhet a baba, az nem azt jelenti, hogy direkt gyererket akarunk, de ha mégis lenne ilyen véletlen, akkor nyilván nem fogom eldobni.

2016. júl. 12. 16:22
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
#5, és te a házasságkötés után annyiszor fogsz szülni, ahányszor teherbe esel a klimaxig? :o
2016. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ismerek ilyet is, de mi azért ennyire nem vagyunk eleresztve. Egyébként nekünk is van már gyerekünk.
2016. júl. 12. 16:26
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Wow,ez új,nem tudtam,hogy házasság után már csak gumi nélkül szabad szexelni!

akkor ezért kérdezi tőlem münden barom az esküvőnk után,hogy "na és mikor lesz gyerek?"

2016. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!