Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítseteek légyszives!...

Segítseteek légyszives! Mennyi lehet az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
18/L vagyok és Jún 25én lefeküdtem egy fiúval, de megbántam alkohol is volt bennem ,életemben először védekezés nélkül szexeltem, de nem élvezet belém sőt sehova, mert mondtam neki, hogy ne mert közben észhez kaptam bár nem elég korán szóval gondolom előváladék került belém ,amiben tudom hogy vannak spermiumok,de nem annyira sok.Ez az előző menstruáció 21. napján volt,de azóta még nem jött meg.Most tartok a 37.napon.Holnap megyek terhességi tesztet venni, de addig is kíváncsi vagyok ,hátha valaki meg tudja mondani ,hogy mekkora lehet az esélye.Eddig 24-36 napokra jött meg mindig máshogy.Azt tudom ,hogy kb 14.napon van ovuláció, de most megjósolni se tudom ,hogy mikor lehetett ezáltal.Félek az abortusztól és soha többet nem csinálok ilyet, elég ez az egy alkalom is,hogy tönkre tegye a hétköznapi életemet.

2016. júl. 12. 16:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben még ma mennék tesztet venni...
2016. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
hozzá kell tennem ,hogy dolgoztam a bioritmusom felborult mostanában,sőt még érettségiztem az előző menstruációm óta szóval nagyon stresszes voltam ,ez is benne lehet a dologban nem?
2016. júl. 12. 16:48
 3/25 anonim válasza:
Benne lehet, nagyon. És tönkre teheti az életedet.
2016. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én ezt arra értettem , hogy szerintem ezért késhet is, nem? De nem voltunk sokat együtt ,szóval pár lökés volt csak(tusom egy is elég a babához). De kicsi az esélye nem?
2016. júl. 12. 16:55
 5/25 A kérdező kommentje:
(*légyszíves ,elnézést a helyesírási hibákert csak telefonon nehéz az ékezetekre figyelelni)
2016. júl. 12. 17:07
 6/25 kicca válasza:
75%
Szia! Eloszor is nyugodj meg egy kicsit! Tudom, nem egyszeru, de ezzel senkinek nem lesz jobb. Eloszor is, igazad van, valoban kicsi az eselye annak, hogy terhes legyel egy ket "dofes" utan, es valoban felborulhat a ciklusod a sok idegesseg miatt, velem is tortent mar ilyesmi. Az ovulacio, nincs kobe vesve, a ferjem anyukaja peldaul teljesen lehetetlen idopontban esett teherbe, menstruacio elott. De ezzel most ne foglalkozz. Lenyeg a lenyeg, hogy igen kicsi az eselye annak, hogy terhes legyel, de benne van a pakliban. Hogy erzed magad? Szedulsz? Hanyinger? Gyengeseg? Barmilyen mas jelet tapasztaltal?
2016. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ !! Nem érzem semmilyen jelét a terhességnek.De csak holnap tudok elmenni patikába , ahol veszek majd tesztet és megcsinálom és reménykedek, hogy ne legyen baj.De annak se érzem jelét ,hogy meg akarna jönni.
2016. júl. 12. 17:15
 8/25 anonim ***** válasza:
Ma mièrt nem tudsz tesztet venni?dm rossman,tesco,auchan,stb.. :) Ràadàsul itt felènk este nyolcig van patika!
2016. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Dolgozom :(
2016. júl. 12. 17:24
 10/25 A kérdező kommentje:
Ma szántam el magamat erre,de gondoltam ,hogy este későn végzek, és addigra már nem lesz nyitva.
2016. júl. 12. 17:26
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!