Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
15 napja fent voltunk barátomnál és nem volt nálunk gumi, de mind ketten fel voltunk izgulva ezért berakta, de kb. olyan fel percre utána ki is vette és teljesen biztos hogy nem élvezett belém.Ma késik három napja a menstruációm, ami tudom, hogy nem sok, de vettem terhességi tesztet a Predictor Early-t és nagyon örültem mert negatív lett.Aztán olvastam róla és azt írják, hogy nagyon sokszor rossz eredményt mutat.Van olyan, hogy terhes vagy de mégis negatív a teszt?Szerintetek csináljak másikat vagy ebben az esetben biztos lehetek benne?
2016. júl. 15. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj masikat, bar valoszinu az idegessegtol kesik. Maskor tobb eszetek legyen, egy abortusz nem epp kellenes!
2016. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hany eves vagy?
2016. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát tudom, hogy nem kellemes és ezért is izgulok még mindig.De akkor csinálok egy másikat is a biztonság kedvért.Tudtok adni tanácsot, hogy milyet?
2016. júl. 15. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Facelle tesztet. Rossmanban kaphato.

Nekem 3nappal a havim kèsèse elott mutatott pozitvat.

Kb 500Ft

2016. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!