Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdésem a következő lenne...

Horváth Ketrin kérdése:

Kérdésem a következő lenne JÚNIUS 6-ÁN volt utoljára menzeszem azóta eltelt 41 nap de semmi. A görbém alapján lehetek terhes? Teszt negatív! Állandóan álmos, fáradt vagyok, voltak has szurkálásaim megjön érzésem. Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 17. 14:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Örülök hogy neked sikerült a baba! Esetleg átküldenéd az akkori hőgörbédet ami hasonlo mint az enyény? Ha megvan. Akár privatba is. Örülnék neki meg annak is ha babás lennék. Köszi
2016. júl. 17. 19:14
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem mentettem le.. De hasonló volt mint a tiéd.. Szóval nyugi. És köszönöm szépen. Drukkolok neked
2016. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
próbàlt megrepedni,ezért cikk-cakk ès 29.ciklusnapon vègre sikerült is neki.valószínűleg sikerűlt egyébként, mert ettől függetlenűl is megjött volna...de pàr nap és kideül.
2016. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jo megnyugszok és pár nap mulva úgy is kiderül! Köszi csajok. A héten úgyis jelentkezem még ha bármi történne megírom tuti. Ha van baba ha nincs.
2016. júl. 17. 19:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Elvileg 4 napig is elélnek a hímivarsejtek. Akkor viszont még időben voltatok. :)
2016. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát lányok el kell keserítsek mindenkit mert ma 43.napra sajnos megjött!Én is el vagyok keseredve egy kicsit de még előttem van jó pár hónap ami mg sikerülhet.Nem adom fel.Mindenkinek köszönöm a válaszokat jól esett és sokat segített.Legyen szép napotok.sziasztok
2016. júl. 18. 10:22
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( Drukkolok, hogy ebben az új ciklusban összejöjjön!
2016. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi én is bizakodó vagyok!
2016. júl. 18. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!