Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már megjelentek a terhesség...

Ha már megjelentek a terhesség tünetei akkor a tesztnek is pozitivnak kene lennie?

Figyelt kérdés
2 db tesztet vegeztem mikor mar ugy ereztem h ez annak a jele de mindegyik negativ lett. Ha jól számolom 8. hétnél vagyok. Nem szeretnek meg gyermeket ezert lehet h hipohonder modjara beis képzelem azokat :D
2016. júl. 18. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Mivel a tüneteket s hormonok produkálják a teszt is kimutatja ráadásul 8hetesen már le kellene ugrania a második csíknak..

2016. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
100%
8. Hétnél már mutatná a teszt. Nekem a tünetek utáni 3. Nap lett pozitív, de az a 10. Dpo volt.
2016. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Mindenki ezt mondja amit ti de sajnos én mindenen nagyon izgulok :/ Rossz szokas..
2016. júl. 18. 13:56
 4/23 anonim ***** válasza:
na de mi a tünet..??
2016. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kicsit szúr a hasam mintha megakarna jönni, volt fehéres vizes folyasom de az mar nincs ugy szamoltam pont peteeresnel voltam. Most is szurkal a hasam , meg azt vettem eszre h szekrekedesem van de ezt megcafoltam mar 3 napja mert 2x elmegyek wcre :D Néha érzékeny a mellbimbom de kb csak fel napra aztan el is mulik.Azt tudni kell ,hogy most hagytam abba 2 hete a fogamzasgatlot mert minden bajom volt tole.
2016. júl. 18. 14:07
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen.

Nekem megvoltak a tünetek. Ugye az első úgymond biztos jel, hogy nem jött meg. Késett.

Aluszékonyság, gyakori vizelési inger, ételundor, illatundor, hiper mell érzékenység..

A teszt mégis negatív lett. 30.32 napos ciklusaim mellett már vagy a 35-36.napomon voltam.

De miután teszteltem negatívat rá 2-3 napra már nagyon NAGYON halvány pozit is :)

Akkor én 5 hetes lehettem.

8.héten már szívhang is volt.

2016. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy azt még hozzákéne tennem , hogy 8 hetesen akkor mar biztos kimutatja a teszt?! :) Olvastam olyat , hogy 10 hetesen se mutatta ki. Szeretnek elmenni nőgyógyaszhoz csak nemtudom mikor kapok időpontot , ma hívom fel őket. Csak nem akarok kicsuszni a 12 hétből. Igazabol gyk miatt csinaltam meg tobb tesztet mint kettő mert ahogy itt olvasgattam elbizonytalanitottak a teszt jo eredmenyetől..
2016. júl. 18. 14:12
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Ezek a tünetek amiket leírtál nem mutatják biztosan hogy terhes vagy.

Az igazi tünet az lenne hogy nem jött meg a menstruációd. Ha 8 hetes lennél az azt jelentené hogy már hetek óta késik. Ha ez így van akkor már ki kéne mutatnia a tesztnek is.

2016. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
fogamzasgatlót szedtem abbahagytam jul 4 én megis jött a MEGVONASOS es majd csak kb augusztus 5én kéne megjönnie ..így sajnos nem alapozhatok a menzeszre
2016. júl. 18. 14:16
 10/23 anonim ***** válasza:
Ezek nem nagyon terhes tünetek,főleg nem 8hetes...
2016. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!