Annamáriaglász kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
julius 2án megjöt 3án elmut uttána pecsételés egy halvány ppzitiv 3 negativ 29-30 as ciklus hányás szédúlés émelygés fejfájás álmosság állando éhség száraz bőr terhes lehetek?

2016. júl. 20. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.. miert nem mentel orvoshoz? Ez mar ket hetes keses legalabb! Orvos mar latna ha van valami
2016. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem voltam még sajnos jővöhéten megyek
2016. júl. 20. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretem is baba van a dologban. Barátnőmnek nem mutatott semmit a teszt de ingerlékeny volt fáradt volt szédült... Elment dokihoz és kérte hogy vizsgálja meg mert van egy sanda gyanúja hogy Ő terhes... Jó megérzése volt a barátnőmnek ugyanis a doki 10 hetes terhességet állapított meg nála... Úgyhogy jövő héten mindenképpen menj doki!Drukkolok.
2016. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy :) majd megirom mi volt a dokinál
2016. júl. 20. 12:46
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs baba :(
2016. júl. 28. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!