Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Junius 25en...

Mazsi0000 kérdése:

Terhes lehetek? Junius 25en voltunk nyaralni.23an jott meg a menzeszem. Aznap sajnos hasmenesem volt, igy vettem be ra gyogyszert.2 napig volt meg rendesen a menzesz, es utana 3 napig barnaztam. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna ujra megjonnie.De mar vagy 2hete olyan erzesem van mintha meg akarna jonni,meg szurkalt is itt-ott. 5 éve probalkozunk mar babaval.Nem akarom bele elni magam hogy terhes vagyok,mert rossz a csalodas.Szerintetek ???

2016. júl. 20. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat en ebbol nem gondolnek terhessegre.:(
2016. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En mar csak azert is gondolom,mivel hogy nekem 5-6napig szok meglenni rendesen a menzesem.Ilyen meg nem volt velem,hogy csak 2 napig es utana 3 napig enyhe barnazas.
2016. júl. 20. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy mindkettőtök termékeny?
2016. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok h ne legyen igazam.de lehet h ez vmi hormonproblema inkabb... alapos orvosi kivizsgalas es kezeles Keller e
2016. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem hasonló volt a szurkálás és a görcsök miatt mondta a párom hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok... Igaza lett 4 hét késés után lett pozitív a teszt.. 5 hetes voltam. Azért Drukkolok. 15+3 hkm
2016. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Páromnak mar van egy 7 éves kislanya.Nekem meg kicsit hatra fele van fordulva a mehem,doki mondta hogy nehezen eshetek majd teherbe.Mellem az csak a kezdett fajni.Eddig meg mndig menzi elott mar 1 hettel fajtak.Ha nem jonne meg akkor jovo heten tesztelek
2016. júl. 20. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!