Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 5 nappal teherbe...

Orion_8 kérdése:

Mensi előtt 5 nappal teherbe estem? Nem jött meg azóta, voltak PMS tünetek, de már elmúltak.4 napja késik. Létezik, hogy elsőre ennyiből összejött?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt 5 nappal, tehát a 23 ciklusnapon voltunk együtt a férjemmel először védekezés nélkül. Szeretnénk babát, most döntöttük el, azért sem védekeztünk. Eddig 8 éven keresztül csak óvszerrel védekeztünk, sosem volt úgymond "baleset".

Tutira biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, minden PMS tünetem megvolt (puffadás, hasszurka, mellfájdalom, hangulatingadozás), aztán nem jött meg és a tünetek is elmúltak teljesen.

Jelenleg 4 nap késésnél járok, de olyan mintha semmi se történne, minden zavartalan, talán néha csak a hasam szurkál picikét.

Esetleg járt valaki így? Lehetséges, hogy terhes vagyok?


2016. júl. 22. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt megmondja. Lehet hogy terhes vagy, de az is lehet, hogy most csak hosszabb a ciklusod.
2016. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem egyet x-epil teszttel, de negatív egyelőre. A ciklusaim szabályosan 28 naposak, eddig még sosem késett ennyit, max 1-2 napot.
2016. júl. 22. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem jön, addig még van remény. Én pár naponta biztos tesztelnék, aztán elmennék dokihoz. Nem mindenkinek mutatja ám ki a teszt a terhességet.Barátnőmnek 6 hetesen sem mutatta ki, mindez 3x így volt! Mégis van 3 gyereke!
2016. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mensi előtt 5 nappal voltatok együtt, és 4 napja késik, akkor ha jól számolom, 9 napja volt az aktus. Persze, hogy negatív a teszt.

A pozi teszthez, a beágyazódáshoz kell kb 14 nap.

Tesztelj 4-5 nap múlva, ha addig nem jön meg.

Drukkolok

2016. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából az a furcsa, hogy teljesen tünetmentes vagyok...volt valaki így?

Mert mindenhol azt olvasom, hogy mindjárt megjön érzésük van, meg fáj a cicijük....nekem meg úgy elmúlt minden, mint mikor elmúlik a menstruációm. Van ilyen, hogy pont a tünetmentesség jelzi a babát?

2016. júl. 22. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Azon a héten estem teherbe amikor meg kellett volna jönnie, akkor az egyszer voltunk együtt.

Nekem egyik terhességnél sem volt tünetem

Nagyon korán teszteltél!!

2016. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most járok 6 nap késésnél és még mindig semmi...néma csend....

Igen, tudom, hogy korai volt a teszt, de nem bírtam magammal. :)

Örülök persze, hogy semmi kellemetlen tünet nincs, de azért jó lenne valami egyértelmű jel. :) Alig bírom kivárni a 14 napot. Főleg hogy 2 nap múlva lesz a házassági évfordulónk és szívem szerint aznap tesztelnék, de az még csak a 11. nap lesz.

2016. júl. 24. 19:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvas-e még vki,de ma reggel megjött...pontban 1 hét késéssel... :( Úgyhogy úgy néz ki, rossz volt az időzítés.
2016. júl. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!