Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódom, hogy ez terhesség....

Aggódom, hogy ez terhesség. Nem szeretnénk még babát. Szerintetek? 06.21. -én volt az utolsó mensim,34-36 napos ciklusaim vannak, tehát most várom a következőt, de.

Figyelt kérdés
A hőm szerint 07.11-én volt ovum,12-e óta viszont terhességi tüneteim vannak. Haspuffadás, fájó, nagyobb mellek, amiből ma reggel nyomásra megcsillant vmi (előtej? ). Arcom kipattogott, derekam néha fáj, hasam jelentősen nem szurkált, de volt néha most megjön érzésem. Folyás 1x volt több, vízszerű, az áll. ovu után, aztán 1-2 nappal később fehér, krémes is, azóta semmi extra. Néha egy kicsi szédülés, hőhullám. A hőm fent van, ma reggel clear blue negatív. Párommal 07.1-én (pharmatex kúp),12-én,13-án (gumi) voltunk együtt.

#terhesség #utolsó mensi
2016. júl. 23. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Senki sem lát beléd így interneten keresztül. Ha nem akarsz gyereket, akkor miért nem védekezel értelmes ember módjára???

Ha nem jön meg, akkor tesztelj, ha pozitív akkor orvos és úgyis a kukában végzi szerencsétlen gyerek, kár ezért itt kínozni azokat, akik meghalnának egy babáért már!


Vagy ha annyira nem akarsz gyereket, akkor ne szexelj, mert abból lesz az ember, ahogy te is! Bár az ilyen elég hamar megöleti a saját vérét, de semmi pénzért nem mondana le a szexről.

2016. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki nem akar gyereket az nem figyeli igy a ciklusát es a hőjét. Lehet mégiscsak szeretnél?
2016. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy ha 11-én volt ovud. 12-én nem lehetsz már terhes Max annyira szeretned hogy beképzeled. Elotej meg pláne nincsha baba sincs. Szerintem álterhes lehetsz.
2016. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hosszu a cimlusod lehet nincs is igazi peteeresed de legalabb hormonzavarod van szerintem....uh nem hiszem h az vagy
2016. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!