Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van jelentősége a délutáni hőnek?

Van jelentősége a délutáni hőnek?

Figyelt kérdés
7napig pé után 36.8 volt a reggeli hőm, ma reggel 36.9. 2-3 napja délutánonként 37.1 és 37.4 között ingadozik.Utalhat babára esetleg vagy du mindenkinek magasabb?
2008. szept. 29. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A délutáni már nem mérvadó. Csak a reggeli számít és az is csak akkor, ha rögtön ébredés után méred és nem kellsz ki az ágyból.
2008. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Az én tudomásom szerint azért javasolják a REGGELI hőmérsékletet,mert nyugalmi állapotban van a test,míg délután,illetve este felhevül,és ezért jóval magasabb értékeket mérhetünk.Pont ezért megy fel a lázunk estére.

Délután mindig magasabb a hőmérséklete a testnek,tehát én szerintem ez még nem jelenti azt,hogy babás vagy.Reggel mérd,ha babás vagy,akkor nem várt mensi elmaradásánála hőd fent marad,míg ha a mensid megjön,és nincs babu,akkor hirtelen leesik.


Sok sikert.Lizy

2008. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!