Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esélye a terhességnek?

Lehet esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek most van a menstruációja és a 4. napon a péniszemmel izgattam a vaginajat és kicsit be is tettem és úgy csináltunk mintha szexelnénk rendesen, de melyre nem mentem, nem vérzett neki, csak azt mondta hogy vmikor a lyukat fájt. Nem élveztem bele, lehet terhes? Elő valadektol félünk
2016. júl. 24. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan?
2016. júl. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen mélyre dugod, ha bent van, teherbe ejtheted.

Ha annyira félnétek az előváladéktól, használnátok gumit. De ha védekezés nélkül szexeltek, nem félhettek annyira.

Ha most nem esik teherbe, az nem azt jelenti, hogy ez biztonságos, hanem hogy most mákotok volt. Addig szex helyett imádkozzatok, hogy megjöjjön.

2016. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Meg jött neki utána pár órával
2016. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!