Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg nem kell még aggódnom...

Tényleg nem kell még aggódnom ha már 7 hónapja nem jön össze?

Figyelt kérdés
2 naponta szeretkezünk, nem rutinból hanem mert így jó. Palástfű cickafark teákkal próbálkozom és szedem a gravidát is... Nem amiatt aggódom, hogy még nem jött össze, hanem hogy hátha valami probléma miatt nem sikerül...
2008. szept. 29. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem jött össze annak több oka is lehet, de ha ilyen gyakran szeretkeztek akkor valszínű, hogy nem lelki eredetű hanem testi. ha szeretnél babát keress fel egy nődokit és lehet hamarosan anya leszel!!!
2008. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem kell még aggódnod, 7 hónap nem olyan nagy idő, hogy aggódni kéne. Próbáltad már a barátcserje kapszulát? Én 1 hónapig szedtem, és teherbe estem. (persze nem 100 %, hogy az segített, de én annak tudom be)
2008. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia,mi a párommal fél évig próbálkoztunk,már le is mondtam volna róla mikor sikerült.ez nagyon sok mindentől függ,a párom akkor tökmagolaj vitamin kezdett el szedni,persze ez nem azt jelenti,hogy attól sikerült.ha nőgyógyász szerint rendben vagy akkor nem kell kétségbe esni.

40hetes babás

2008. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy neked válaszoltam egy pár kérdéssel ezelőtt! egyáltalán nem kell még aggódnod,mert egészséges pároknál is kellhet egy év!

nyugi,és nem kell szaladni rögtön dokihoz,mert én is bármikor felhoztam ezen az oldalon,az volt a válasz,hogy már azonnal szaladjak dokihoz! mikor rákérdeztem a dokira,rögtön mondta,hogy szereti az ilyen okos embereket,mert ezt minden nődoki alátámasztja,hogy egy év előtt nem érdemes kutakodni!

nyugi,és jó egészséget!

2008. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!