Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk a barátommal...

Nem védekeztünk a barátommal mennyi az esélye, hogy teherbe esek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sose használtunk a három hónap alatt mióta elkezdtünk szeretkezni óvszert sem tabletát(nem én akartam így ő nem hajlandó óvszert használni)de nem élvezett belém és eddig nem estem teherbe.Azonban tegnap belém élvezett nem akarta gyorsan történt.4-5napja múlt el a menstruációm sok az esélye?Nem akarok babát soha többet nem leszek ilyen felelőtlen a gyomrom össze van szorulva a félelemben anyám nem ad pénzt esemény utáni tabbletára a barátomnak sincs most pénze nemtudok honnan szerezni nagyon félek nem akarok az lenni.Gondolkoztam az abortuszon de attól is félek ah fogalmam sincs mi legyen félek.

2016. júl. 28. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

50% vagy igen, vagy nem


23F

2016. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez eléggé rizikós, valahonnan kaparja össze 6000 Ft-ot.
2016. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
sajnos nemtudok sehonnan:(
2016. júl. 28. 14:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig kénytelen leszel összekukázni pénzt a tablettára. Csak van ismerős, rokon, barát, szomszédnéni aki tud adni ennyit.
2016. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze az esemény utánira valot,mert az abortusz is drágább és a gyereknevelés is.....és irass fel fogamzásgátlot....eddig miért nem tetted?????első alkalomnál elhinni egy pasinak h nem megy beléd,nagy felelőtlenség....ez amugy sem védekezési modszer...
2016. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtermékenyebb időszakban volt a baleset.

Nem igazán értem a barátod. Nem akar óvszert használni. Akkor az a minimum,hogy most segít anyagilag.

Egyébként azon is gondolkodj el, mennyire vagy te fontos ennek a férfinak.

2016. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 napja múlt el a menstruációd, akkor esélyesebb napot nem is találhattál volna.
2016. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
73%
Na mi történt? Tesztelsz?
2016. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes hogy terhes vagy. Mi a fenéért maradsz egy olyan pasival aki nem hajlandó még ennyire sem vigyázni rád? Látszik hogy mennyit érhetsz a szemében....
2016. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont peteérés előtt/alatt. Konkrétan mindent megtettetek, hogy terhes legyél.


Az abortusz 40 ezer. Azt ki fogja kifizetni?


Ha késik, akkor így jártál.


Egy jó tanács, ha megjön: ezt a pasit vágd ki a bús pi.csába és csináltass egy komplett nemi betegség szűrést.

Gondolom még az életben nem húzott gumit. Hpv-ről hallottál? Olvass utána.

2016. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!