Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevehetem még holnap az...

Bevehetem még holnap az eseményutáni tablettát?

Figyelt kérdés
Ha baleset történt óvszerszakadás végett, akkor mit tehetnék, hogy ne legyen baba? Késő, ha csak holnap délután tudom bevenni a tablettát? Tegnap olyan éjfél és hajnali 1 között együtt voltam a barátommal, de kiszakadt az óvszer. Ő állítja, hogy nem ment el, de én ebben nem bízok, mert arra is gondoltam , hogy lehet, hogy csak fél. Az óvszerben nyoma tényleg nem volt, viszont nem azonnal vettük észre valószínűleg és lehet kifolyt vagy valami. Az eseményutáni tabletta meg vényköteles ugye, és a nőgyógyászom csak kedden és csütörtökön rendel, így holnapig várnom kell. Szerintetek késő lesz, ha holnap csak olyan este 7 fele tudok hozzájutni?

2016. aug. 1. 11:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ma megjött
2016. aug. 1. 11:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen sztk-ban felírják, nem kell megvárnod a dokid.
2016. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És az sztk-n belül hol?
2016. aug. 1. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászati szakrendelésen felírják.Egyébként 72 órán belül kell bevinni.
2016. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ma megjött, én nem vennék be egy ekkora "hormonbombát" a helyedben!
2016. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nőgyógyászaton?
2016. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretik azzal ijesztgetni az embert, hogy valaki az első hónapban is menstruált. Egyébként meg valahogy gyengébb, mint szokott lenni, bár ez lehet a stressztől.
2016. aug. 1. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ma megjött, akkor szerintem felesleges bevenned, mert azért mégiscsak egy hormonbomba, ha nem muszáj nem terhelném le vele a szervezetem.

Azt meg ne akard bebeszélni, hogy most esetleg azért gyengébb a menzeszed, mert éjjel teherbe estél. :) Ezt te se gondolod komolyan. :) Megtermékenyülés után 7-10 nap mire leér a méhbe a megtermékenyített petesejt, és elkezd beágyazódni.

Eleve el se ment, annak nyoma lett volna, ma meg is jött, kb. esélytelen a terhesség. Persze legyél felelősségteljes meg minden, de azért ésszel. Nem kell ennyire ráparázni.

2016. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ettol az egyuttlettol fix, hogy nem estel teherbe. Foleg, hogy nyoma lett volna himivarsejtnek. Azt azert csak eszlelted volna, ha a baratod elmegy. Nem azert van esetlegesen kevesebb verzesed mert terhes vagy mivel, mint mar irtak tobb nap Kell mire a petesejt a mehbe er es beagyazodik. A terhesseg nem akkor es nem attol Jon letre, amikor egy ferfi elelvez egy noben, foleg nem masnapra leszel terhes. Ennel azert tobb kell bar szo se rola, ez az alapja ;)
2016. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat. Akkor lenyugszom most, és 10 nap múlva azért egy terhességi tesztet veszek.
2016. aug. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!