Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől lehetek terhes?

Lipusz Eszter kérdése:

Ennyitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal fél éve vagyunk együtt. Tegnap egy kicsit túlságosan is bepörögtünk. Nem volt nálunk gumi, de kb 3 cm-re berakta nekem. Én egyből mondtam neki, hogy húzza ki, mert fájt (szűz vagyok/voltam). Aztán bántott a dolog, ezért mégegyszer megcsináltuk ezt, de ugyanígy kihuzattam vele. Ő teljesen száraz volt, és azt mondta, hogy az orgazmusnak a közelében se járt még.

Szerintetek mit csináljak? 12-e körül kellene megjönnie. Addig hanyagoljuk a szexet gumival(!!) vagy csinálhatjuk? Lehetek ettől terhes? Vegyek majd tesztet?

Egy biztos, tanultam az esetből, és nem hiányzik az idegesség, szóval soha többé nem csinálunk ilyet, kérlek kíméljetek a leszólásoktól. Ja és 15/L



2016. aug. 4. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon kicsi az eselye hogy terhes lennel. Nyugodtan csinalhatjatok de csak gumival! Tesztelni meg most felesleges, ha nem jon meg akkor tesztelj elotte nem erdemes.
2016. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, de VAN esélye, ha ez érdekel.

Rosszkor is voltatok együtt, mivel az ovuláció a várt menstruáció előtt 13-15 nappal van.

Tesztelni most nincs értelme, csak aktustól min. 14 nappal később.

2016. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon minimális az esélye hogy terhes lettél...de ugye az ördög nem alszik,szokták mondani. Mi megszakítással védekezünk a férjemmel 13 éve,(se gumi,se spirál,se gyógyszer semmi,csak mielőtt elmenne kiveszi)soha nem lett belőle meglepi babánk. De azért ti védekezzetek óvszerrel mindenképp ezután,15 évesen még korai lenne babázni.
2016. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz:) Remélem nem lesz baj, azért még más véleményére is kíváncsi lennék.:)
2016. aug. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!