Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki vagyok! Teszt negatív,2...

Ki vagyok! Teszt negatív,2 nap menziig! Tünetek vannak! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj kicsit bővebben.Mik a tünetek?Mióta próbálkoztok?
2008. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg h megjön e és ha nem akkor tesztelj pár nap múlva!Kitartás!Milyen tünetekre gondolsz?
2008. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fáradékonyság (9-10 órákat alszom),mind a két mellem nagyon fáj,mellbimbomon pici fehér pöttyök vannak!alhasam fájdogál és 2 napja erős menzi érzésem van!
2008. szept. 30. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg lehet baba a dologban de mindenképpen várd meg h késik e és tesztelj újra!
2008. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia. lehetséges tényleg a baba,de várj párnapot. Én több mint egy hónapos voltam és negativ volt a teszt,és nem is foglalkoztam vele.És később mire rájöttünk,ujra csináltam,és már 11hetesen mutatta ki.sok sikert,majd ird meg mi lett:)
2008. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj még és csinálj egy új talán másfajta tesztet. Amúgy semmi nincs veszve. Nekem is teljesen mensi tünteteim voltak, minden percben azt érzetem, hogy na, most jött meg, aztán futottam a wc-re. Aztán persze nem jött és a tünetek meg csak erősödtek. Végül a teszt mutatta ki, hogy nem mensi lesz, hanem baba, és akkor már 6 hetes voltam. szóval, azt mondom várj még, és eldől minden!
2008. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm egy kicsit megnyugodtam!:)
2008. szept. 30. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!