Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség első jelei,...

Mik a terhesség első jelei, és mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnének.
2016. aug. 7. 14:08
 1/10 anonim válasza:
Hat elsosorba persze a menstruacio elmaradas utanna mindenkinek mas pl.hasfajas,hanyinger,rosszul let...
2016. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
A menstruáció elmaradása. Ez a legelső. A többi az mind szubjektív. Vagy van, vagy nincs. Hányinger, émelygés. Viszont ezek is később jönnek, a vérzés elmaradása után.
2016. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
20%
fura dolgokat kezdesz enni.. édeset sóssal, kovászosuborka nutellával meg ilyenej
2016. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nálam annyi volt, hogy amikor megkellett volna jönnie akkor nagyon görcsöltem, mindjárt megjön érzésem volt de csak maszatoltam. Aztán 2-3 nap múlva ordított rám a 2 csík. Semmi más tünetem nem volt később sem.
2016. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 nappal előtte már a mondja megjön érzés volt, de kis hascsikaras szerű érzés vegyítve a görccsel! Viszont mindegyik érzés olyan gyenge volt h volt h mindharmat éreztem egyszerre. Ekkor lett mar halvány pozi az első vizeletsugaras tesztem. Másnap meg még 3 féle is megerősített 😊

Üdv

22hkm

2016. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam:


Kimaradt a mensi és utána minden éjszaka kijártam pisilni legalább 1-szer, meg mindent felfaltam mert nagyon éhes voltam állandóan.


18 hkm

2016. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 7. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Első tünet hogy késik a menstruációd. A többi tünet pl hányinger hányás szédülés szagérzékenység stb csak később jön elő. Nekem pl 6-7. Héten jelentkeztek. 18 hkm
2016. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem először a hányinger és hányás jön és itt stagnál a 7.-12, hétig utána jól vagyok.
2016. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6. hét vége, undorítónak láttam mindent, és minden hagymaszagú volt. Nyers hús láttán azonnali hányás.Délután kötelező lefekvés, de olyan is volt, hogy egész nap fel sem bírtam kelni. Ez tartott a 16. hétig és borzasztó volt. Utána elmúlt. 31.hetes kismama.
2016. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!