Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt ilyen valakinél? A többi...

Volt ilyen valakinél? A többi lent. Mellfájdalom ebben a hónapban kikészit engem.

Figyelt kérdés
Már a pozitiv napon elkezdett fájni a mellem, vagy azt hiszem azelőtt egy nappal, de csak a bal mell fáj állandóan azóta éjjel nappal. Ilyen nem volt eddig nálam. Vélemenyek, tapasztalatok, hozzászólások.
2010. ápr. 18. 19:36
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanigy van kb 1hete ,nagyon faj a mellem,kérdeztem,h mitől lehet és sokan mondták,h mensi előtt szokott fájni ,bár nekem sohasem fájt mensi elött sem és máskor sem,de lehet,h csak a mirigyek görcsölödtek be a mellbe.
2010. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jajj bocsika nem láttam ,h pozitiv napon akkor gondolom a terhesség miatt.bocsika:)
2010. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet rosszul fejeztem ki magamat, de ovulaciokor az elso pozitiv napra celoztam, nem pedig a terhessegre. habar mar nagyon szertnenk babat.bocsi
2010. ápr. 18. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hormonok dolgoznak. Nálam is ugyan így volt előző hónapban: nagyon fájtak, duzzadtak a melleim, pedig mensi előtt soha nem voltak ilyen tüneteim. Mégis megjött... Szóval ne éld bele magad, de kívánom, hogy hamarosan jöjjön a baba. :)
2010. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!