Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 leszek, vőlegényemmel...

19 leszek, vőlegényemmel nagyon szeretnénk babát,2x próbálkoztunk idáig ebben a hónapban, mennyi esély van rá hogy teherbeesek?

Figyelt kérdés
már 2 éve együtt vagyunk, jövőhónapba lesz az esküvőnk, megszeretném lepni. :)
2016. aug. 11. 18:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az esély megvan rá! :)

Utolsó menstruáció után általában középidőben van peteérés! Persze nem mindenkinek, menzesz hosszától is függ. Ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor a 14. Napon van peteérésed, elvileg! :)

2016. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Mondd, hogy ez nem komoly (és nem a 19 év a bajom, én is 20 évesen szültem).

19 évesen az ember élvezi a párjával a szexet, ezért csinálja. Nem pedig kétszer próbálkozik egy hónapban :(

2016. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez jutott eszembe, 19 évesen havi két sex, az is próbálkozásból elég elkeserítő.

Ne próbálkozzatok, csak élvezzétek a közös életet és az együttléteket!

Sok boldogságot!

2016. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
89%
Ez szép és jó hogy akartok de azt el is tudjátok tartani? Nem szeretnék kötekedni meg nem tudom mit dolgoztok, vagy tanultok de ti ezt komolyan gondoljátok? Elég fiatalok vagytok még, 2 év am is nagyon kevés idő, a volt baratommal is egyutt voltam ket evig, de megsem jott ossze a dolog. Eltetek egyutt mar egy hazban/lakasban? Ott ismeri meg egymast igazan az ember. Meg talan 1 eve hogy kijartad a gimit vagy talan nem is, megvan az anyagi hatter? Tudod sokan meggondoljak magukat baba utan ra 2-3 evre vagy akar honapra hogy basszus nem eltem ki magam elotte. Meg amugy is mivan ha lelep a "volegenyed" is ? Ha ezeket atgondolva es megoldast talalva azt mondjatok hogy igen meg ezek utsn is akarom akkor hajra , es kerdesedve valaszolva szerintem ha peteeresi idoszakban tortent a dolog akkor eselyes. Vegyel terhessegi tesztet.
2016. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindegy, csináljátok, és kész. Az írásképed alapján aligha érted, amit írunk...
2016. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno, mikor a férjemmel rajta voltunk a témán, heti szinten 4-5 alkalommal voltunk együtt és több, mint fél év volt, mire összejött.

Szóval azért 2 alkalomból ne várj egyből babát!:)

2016. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

2,3 nem azt írtam hogy 2x szexeltünk 1 hónapban, természetesen többször.

4 lesz segítségünk , közben csinálom a 2 éves esti tagozatos érettségit.

Nagyon jól ismerem a "vőlegényem" nagyon jól megértjük egymást, és ha úgy van éjjel nappal dolgozna a piciért, nem 18-19 éves fiatal van felelősség érzete, egyébkênt 25. :)

2016. aug. 11. 19:04
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
Minden hònapban 20% az esèlye !:)
2016. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

28 án volt meg a menstruációm.

most 10 én volt az ovum, és 9 én voltunk együtt.

2016. aug. 11. 19:43
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel nappal dolgozna a piciért...

Ez okés!Rendes tőle!De gondolj bele:akkor mikor lesz otthon?

Én így nőttem fel.Apum éjjel nappal dolgozott h mindenünk meglegyen,csak apánk nem volt!


Emiatt én a babák előtt dolgoztam h legyen rendes gyedem és a Férjem legyen itthon is velünk ne csak dolgozzon.De kinek hogy...

2016. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!