Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzi előtt pár nappal hánying...

Menzi előtt pár nappal hányinger utalhat babára?

Figyelt kérdés
Tudom elvileg koriai lenne. Van egy halvány + tesztem és 1-2 napja reggelente rosszul vagyok. Néha délután is. Lehet hogy baba lesz tényleg?
2008. szept. 30. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A halvány + is POZITÍV! Igen, jó esélyed van rá, hogy babád lesz! Ami a roszullétet illeti az még inkább csak pszichoszomatikus:) De kit érdekel, ha van + teszt?! Szerintem várj egy-két napot és ismételd meg a tesztet. Nincs szebb, mint két pozitív teszt:)


Üdv: egy 20 hetes kismama

2008. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Remélem hogy kisbabám lesz nekem is! Nagyon jó lenne!


Sok boldogságot kívánok!

2008. szept. 30. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a mensi megjövetele előtti héten (5-6 nappal előtte)kűzködtem már hányingerrel... (Bár akkor még nem tudtam, hogy mitől van). Nem volt annyira erős, viszont émelyegtem majdnem egész nap.
2008. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is már menzi elött éreztem hányingert,föleg a kávétól,nem is gondoltam arra,hogy esetleg sikerült,mert ilyen korán én is azt hittem,hogy nem jelentkeznek tünetek
2008. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!