Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A héten volt pete érésem . A...

A héten volt pete érésem . A párommal egyut voltunk és belém élveuet 3-szor vagy 4-szer. Lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges
2016. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem kizárt..Ahhoz kellett volna még egy üveg zöldborsó meg egy wc pumpa is... Neked is jó sok eszed van amúgy kislányom..
2016. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Normális valaszokra gondolram!!!!!
2016. aug. 13. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális választ szeretnél? Szerinted terhes lehetsz? Szerinted????? Igen... most jó?:D Édes Istenem...
2016. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a szándékod a kérdéssel, illetve milyen választ vársz, amitől okosabb leszel. Lehetséges? Igen. Meg is valósul? Azt nem tudjuk. Statisztikailag 80%, hogy nem leszel most terhes, 20%, hogy igen. Ennyit tudunk segíteni, ha ettől beljebb vagy, akkor szuper. 😃
2016. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gondolom te is tudod hogy lehetséges, pont így készülnek általában a gyerekek.
2016. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Hogy a francba ne lenne lehetseges?! Szerinted hogy lesznek a gyerekek?
2016. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak dicsekedni akart h Aznap 3x vagy 4x szexeltek 😂
2016. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Hajdanában még az én uram is bírta az 5 menetet.. :D Ezek itt kb 15 évesek lehetnek... amúgy kicsicsillag persze hogy teherbe eshetsz,főleg hogy tele lettél jócskán pumpálva! Nem az mérgel hogy ennyiszer tudtok szexelni (nah jó..egy picit :D,lennék én is ennyi idős még) hanem az zavar,hogy játszadoztok egy gyerek életével..egy kis élettel,aki lehet meg is fogant már.Csak azért mert lusták vagytok védekezni!!
2016. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdező nem 15 éves tini, elvileg direkt a teherbe esés a cél. Bár az értelmi szintet elnézve nem üti meg még a 15 éves szintet sem. :/


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Na hát ez ledöbbentett...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

2016. aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!