Igy lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Aug elejen 1 hetig folyamatosan belem elvezet a ferjem de 7 en megjott ammi 9 en mar elmult altalaban ilyen rovid napig van meg es mestruacio ahogy elmult megint belem elvrzet es trgnap este is szerintetek lehetek terhes igy???
2016. aug. 14. 09:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Elképzelhető,hallottam már olyan esetet, hogy valaki egész terhessége során menstruált. Amúgy a 7-i mensi a ciklusod szerint volt meg? Ha igen, én a helyedben megvárnám a következőt és ha nem jön meg vagy megint ilyen gyanúsan rövid lesz, vennék egy tesztet. Addigra már tuti kimutatja, ha teherbe estél.
2016. aug. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csinaltam mar tesztet negativ multheten .. es nekem a mestruaciom mindig ilyen rovid ideig tart
2016. aug. 14. 10:15
 3/13 anonim ***** válasza:

A menzesz előtti együttlétekből biztos nem lettél terhes, pláne ha 7-én amúgy is időszerűen jött meg. Ami a többit illeti még azok sem annyira esélyes időben történtek, de attól függ mikor van/lesz peteérésed.

De nem nagyon értem a kérdés lényegét. Ha nem akartok gyereket védekezzetek, ha meg akartok akkor ne kattogj 1-1 hét esélyességén, legyetek együtt, aztán h nem jön meg, tesztelsz.

2016. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát múlt héten tök fölösleges volt a teszt, ha csak aug 1eleje óta nem védekeztek....
2016. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Több kérdésedet olvastam már a napokban, és azét megdöbbentő, hogy már van gyereked, mégis ennyire analfabéta vagy a témához...

Attól, hogy a menzesz előtti napokban nem védekeztek ne várd, hogy terhes leszel. Persze elvileg a ciklus bármely napján teherbe lehet esni, de gyakorlatilag nem így, van, kell hozzá peteérés, aminek megvan a menete. És ne akarj 3 nappal aktus után terhességi tüneteket produkálni...

A ciklus hossza a 2 menstruáció első napja közötti napok száma, általában 28 napos szokott lenni, de ettől eltérő is lehet, és nagyjából középidőben van peteérés. Pontosabban a következőmenzesz esedékessége előtt kb. 14 nappal. Pl. ha neked most 7-én jött meg, akkor olyan július 23-24-e táján lehetett peteérésed.

Na szóval peteéréskor, meg az előtte való napokban kellene bele húzni. Ha sikerül is, és megtörténik a megtermékenyülés, akkor ezután kb. 7-10 napon történik a beágyazódás, tüneteket is csak max ezután észlelhetsz, de akkor is ritka, inkább később kezdődnek. A tesztek is csak ezután tudják kimutatni.


De kezdésnek nem kell számolgatni, legyetek együtt ahogy jól esik, rendszeres pl. 2 naponkénti együttlétekkel el sem tudjátok kerülni a termékeny időszakot.

2016. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat igen van 2 eves kisfiam es azert vagyok hozza "analfabeta" mert o ugy szuletet h egyszer nem vedekeztunk es nem ertek ehez a peteereses temahoz soha nem foglalkoztam vele most viszont nagyon szeretnenek a kistesot.. es ra vagyunk kattanva de egyebkent nem produkalok tuneteket mert nincsenek ...
2016. aug. 14. 11:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor annál az egy együttlétnél pont elcsíptétek a termékeny időszakot. Most viszont egyenlőre még "elkerültétek".
2016. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat remelem.hogy osze fog jonni elvagyok keseredve
2016. aug. 14. 16:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Mitől vagy elkeseredve? Hogy 2 hét alatt nem sikerült, mert nem is termékeny időszakban próbálkoztatok? Ne csináld már...
2016. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom bennem van az hogy nem sikerul
2016. aug. 14. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!