Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak az elmém játéka lenne?

Csak az elmém játéka lenne?

Figyelt kérdés
Tipikusan tág ciklusos vagyok, 28nap-tól bármeddig.Mégis a ciklus.hu szerint élek nemi életet, hogy legyen azért esélyem, a második babát szeretnénk. Nov. 26-án lenne/lehetne a köv. menzesz, a naptár szerint én 10.-én ovuláltam, a tünetek is megvoltak. A párommal 6-11.-ig voltam együtt minden nap, aztán nem. Tegnapelőtt volt egy nagyon fura dühkirohanásom, ami rám egyáltalán nem jellemző, és émelygek is már 3-4 napja.Tegnap csináltam egy halvány, de 2csíkos tesztet.Nem korai ez még?? Eddigi ismereteim, és tapasztalataim szerint, még nem lenne kimutatható ha teherbe estem volna...
2007. nov. 16. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző mensesed rendben volt? Mert lehet már akkor sikerült, és most kezdi kimutatni a teszt. Kizárt dolog, hogy a 6-11. között fogant, hamarabb kellett.
2007. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,en is a ciklus.hun vagyok,es nekem is 26an kell megjonnie,tag ciklusok es 2.babat szeretnek.nekem 12re irt ovulaciot de most nem jott be mert tegnap volt.altban mindig bejon meg a mensi is,5 nappal az estleges temekenyites utan tenyleg korai a teszt,3 het alatt fejezodik be a fogantatas,a 3.het vegen agyazodik be es alt a teszt ezutan mutat pozitivat,a terhesseg 5.heten.nagyon kulonos,de ha 2 csikos akkor pozitiv,mert igy nem teved a teszt,csak negativ iranyban.en varok meg 26utan de remelem nekem is 2 csikos lesz,par nap mulva ismeteld meg es kerlek irj h mi lett meg ha mesz dokihoz.ugy ird a nov 26osnak valszkent,ugy megtalalom.

nem hiszem h elme jatek egy poz.teszt,remelem sikerult neked

2007. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nov26-osnak válaszként, csak így tudom megoldani, mert az üzenetem kitörölték az adminok. Szóval, a második teszt negatív lett, de még várok 27-ig, akorra már biztos kell legyen!!Ha tudsz,írj!
2007. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!