Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes? Szex kozben...

Lehet terhes? Szex kozben elszakadt a gumi es meg nem szeretnek apa lenni

Figyelt kérdés
Ugy tortent hogy szex vege fele jartunk es kiljebb huztam a keletenel a peniszem es amikor toltam visza a gumi elszakadt a vaginajaban segitseg keppen kb 5 naoja mult el neki a verzese

2016. aug. 18. 22:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Meg hallotam is hogy elszakadt az ovszer meg egy masodpercig sem volt benne gyorsan reagaltam, nem volt tele ondoval csak elovaladek lehetett bene szerintem de namtudtam azonositani mivel a baratnom nedvessege is rakerult, nem folytattuk az ovszer elszakadasa utan
2016. aug. 18. 23:27
 12/14 A kérdező kommentje:
#9 en szerintem normalisan kerdeztem valamit nem kell bunkoan valaszolni, es nem az en hibam hogy elszakadt a gumi, valoszinuleg vekonxabb volt annal a resznel
2016. aug. 18. 23:32
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
ennyitől nem valószínű, hogy terhes lesz, ha az elszakadás után nem raktad vissza. de ha annyira paráztok, akkor irány az sztk, ott adnak esemény utánit.
2016. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell agodni😄
2016. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!